propolski.pl: Ochotnicy z Polski walczą na Ukrainie

Ochotnicy z Polski walczą na Ukrainie. Nagrali specjalne wideo dla kibiców klubu piłkarskiego [WIDEO]

W ramach utworzonego na Ukrainie Legionu Międzynarodowego walkę toczą również Polacy. Do sieci trafiło nagranie, na którym kilku śmiałków podziękowało kibicom jednego z polskich klubów piłkarskich.

Wideo pojawiło się na Facebooku na profilu Fundacji Sergiusza Piaseckiego. To bardzo krótki, aczkolwiek konkretny komunikat. Na nagraniu sześciu zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn pokazało swoją gotowość do stawienia czoła przeciwnikowi.

– Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Jesteście wielcy – powiedział jeden z mężczyzn.

Pod nagraniem pojawił się opis, w którym podziękowano za okazane wsparcie.

– Cześć, witam wszystkich. Polscy ochotnicy w Kijowie dziękują Fundacja IM. Sergiusza Piaseckiego oraz kibicom Lechii za wspólnie zbieranie funduszy na sprzęt taktyczny. Prosimy o dalsze wsparcie ochotników z Polski na Ukrainie. Zbieramy na hełmy, wkłady balistyczne do kamizelek kuloodpornych, celowniki do karabinów oraz inny osprzęt. W Kijowie jest wielu naszych rodaków, którzy walczą aby za miesiąc rok czy dwa nasze matki córki, czy żony nie musiały uciekać do Niemiec, czy Szwecji – czytamy.

– Wesprzyjmy ich, bo ten sprzęt zwiększy ich szanse przeżycia na polu walki oraz zwiększy skuteczność na nim . Wysyłanie żywności ubrań leków też pomaga, ale to jest niwelowanie skutków ataku na Ukrainę tak więc według nas lepiej pomóc bezpośrednio tym którzy walczą z tymi, którzy do tej tragedii doprowadzili. Z góry bardzo dziękuje i proszę o pomoc oraz UDOSTĘPNIANIE !!!Możesz pomóc przekazując darowiznę przelewem bankowym, na nr konta: 11 1090 1098 0000 0001 4777 2669 z dopiskiem „Pomoc Ukrainie” – dodano.

Zobacz również: Bronisław Komorowski o zachowaniu Grodzkiego: „Uważam, że pojechał po bandzie i nie powinno się tak robić”

Zobacz również: Baba Wanga przewidziała, jak zachowa się „Władimir z Rosji”. Wstrząsająca przepowiednia

Cześć, witam wszystkich. Polscy ochotnicy w Kijowie dziękują Fundacja IM. Sergiusza Piaseckiego oraz kibicom Lechii za wspólnie zbieranie funduszy na sprzęt taktyczny. Prosimy o dalsze wsparcie ochotników z Polski na Ukrainie. Zbieramy na hełmy, wkłady balistyczne do kamizelek kuloodpornych, celowniki do karabinów oraz inny osprzęt. W Kijowie jest wielu naszych rodaków którzy walczą aby za miesiąc rok czy dwa nasze matki córki czy żony nie musiały uciekać do Niemiec czy Szwecji. Wesprzyjmy ich bo ten sprzęt zwiększy ich szanse przeżycia na polu walki oraz zwiększy skuteczność na nim . Wysyłanie żywności ubrań leków też pomaga ale to jest niwelowanie skutków ataku na Ukrainę tak więc według nas lepiej pomóc bezpośrednio tym którzy walczą z tymi którzy do tej tragedii doprowadzili. Z góry bardzo dziękuje i proszę o pomoc oraz UDOSTĘPNIANIE !!! Możesz pomóc przekazując darowiznę przelewem bankowym, na nr konta: 11 1090 1098 0000 0001 4777 2669 z dopiskiem „Pomoc Ukrainie”. Pierwszy transport sprzętu taktycznego już pojechał na Ukrainę wspierając Polaków ochotników walczących w Kijowie. #Kijów #uchodźcy #Ukraina #PomocUkrainie #war #help #ukraine #helpforukraine #stoprussia #GdanskPomagaUkrainie #SolidarnizUkrainą #StandwithUkraine

Opublikowany przez Fundacja IM. Sergiusza Piaseckiego Środa, 23 marca 2022

źródło: Facebook.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these