W czasie meczu Argentyny z Australią doszło do nieprzyjemnej sytuacji z udziałem syna Messiego. Chłopiec w pewnej chwili zachował się niegrzecznie. Na szczęście jego mama Antonela błyskawicznie zareagowała na niecodzienny wybryk.

Piłkarzy w czasie zawodów wspierają nie tylko kibice, ale również rodziny. Bohaterem jednego z nagrań, które obiegło sieć, okazał się Mateo, jeden z synów legendarnego piłkarza. Chłopiec nie zachował się najlepiej.

Leo Messi od 2009 roku pozostaje w związku z Antonelą Roccuzzo, z którą ma trzech synów. To właśnie 7-letni Mateo obecny na trybunach dopuścił się niegrzecznego zachowania.

Chłopiec rzucił gumą

Syn Messiego prawdopodobnie bardzo nudząc się, rzucił gumą w innych kibiców. Jego mama natychmiast zareagowała i pouczyła go o niewłaściwym zachowaniu.

– Myślałem o swojej rodzinie od pierwszego do ostatniego gwizdka. Szczególnie moich dzieciach, które dorastają i rozumieją coraz więcej. Byliśmy już razem na mistrzostwach świata, ale Thiago niewiele rozumiał z tego, co się wówczas działo – mówił Lionel Messi w rozmowie z „The Sun”.

– Teraz widzę, jak przejmują się i cieszą z tego. To coś spektakularnego. Są podekscytowani jak wszyscy Argentyńczycy – wspaniale jest się tym z nimi dzielić – dodał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dramatyczny wypadek na Śląsku. Nie żyją trzy osoby

źródło: o2.pl / YouTube

(Visited 233 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj