Zobaczcie najnowszy trailer oraz zakulisowe nagrania z powstawania filmowych materiałów do gry.

Wiedzieliśmy, że nasz świat był obserwowany przez inteligencje pozaziemskie, większe od człowieka. W końcu udało im znaleźć drogę na Ziemię z odległego zakątka kosmosu. My, ludzie, przyjęliśmy ich z otwartymi sercami… ale daliśmy się nabrać. Obiecali nam świetlaną przyszłość i dobre partnerstwo naszych gatunków. Szybko jednak okazało się, że Korporacja Vega nie ma dobrych intencji wobec mieszkańców naszej planety. Przywódca obcych – Dyrektor Zarog – natychmiast zaczął realizować swój plan zniewolenia ludzkości. Na szczęście grupa śmiałków utworzyła ruch oporu gotowy do walki z najeźdźcami. Squadron 51 będzie musiał się zmierzyć z zaawansowaną technologicznie flotą latających spodków. Nie brak im jednak odwagi! Czas dołączyć do rebeliantów i wziąć sprawy w swoje ręce.

Squadron 51 to pełna akcja gra sci-fi z gatunku Shoot ’em up. Za jej produkcją stoi brazylijskie studio Loomiarts, które odpowiada za stronę gameplay-ową projektu, oraz ekipa Fehorama Filmes skupiająca się na przygotowaniu materiałów wideo. Gra charakteryzuje się dynamiczną rozgrywką 2D połączoną z trójwymiarowymi elementami otoczenia, a wszystko to w czarno-białej kolorystyce. Gra swoją estetyką nawiązuje do kina lat 50. ubiegłego wieku.

Przeczytaj również:  Joggery damskie materiałowe vs. jeansowe - które lepsze?

Premiera tej unikatowej gry zaplanowana jest na 2021 rok. Tytuł w ukaże się na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xboks One, a wydawcą jest WhisperGames.

Twórcy Squadron 51 z okazji gamescom 2020 przygotowali najnowszy trailer oraz specjalny materiał zakulisowy, który da wgląd w to jak powstają liczne materiały filmowe, które zostaną wykorzystane w grze.

Kolejne etapy rozgrywki przeplatane są filmowymi przerywnikami, które kręcone są przez profesjonalną ekipę filmową – współtwórców projektu z Fehorama Filmes, z wykorzystaniem prawdziwych aktorów, którzy odgrywają role zarówno ludzi jak i obcych. Gamescom 2020 to świetna okazja, aby zaprezentować wyjątkowy materiał zza kulis powstawania tych filmów. Będzie ich ponad 50 i zostaną wykorzystane jako cutscenki w finalnej wersji Squadron 51. Specjaliści od charakterystyki, kostiumów i CGI poświęcili wiele godzin, aby wszystkie postacie wyglądały jak żywcem przeniesione z filmu sci-fi z epoki.

Squadron 51 składać się będzie z 11 zróżnicowanych poziomów, a podczas ich pokonywania gracze stawią czoła setkom przeciwników oraz wymagającym bossom. Walki będą toczyć w scenerii m.in. ośnieżonych górskich szczytów, lasów czy miejskich wieżowców. Gra umożliwi także lokalną rozgrywkę w trybie kooperacji. Drugi gracz będzie mógł dołączyć do gry w dowolnym momencie i pomóc w jej przejściu. Za zebrane podczas rozgrywki punkty, gracze odblokują nowe, bardziej zabójcze uzbrojenie i specjalne ulepszenia.

Przeczytaj również:  Joggery damskie materiałowe vs. jeansowe - które lepsze?

Twórcy zapowiadają premierę gry na 2021 rok, ale już teraz dodaj Squadron 51 do swojej listy życzeń na Steam i na śledź na bieżąco najnowsze informacje związane z tą produkcją.

Przydatne linki:


Squadron 51 – PRESSKIT
Squadron 51 na Steamie
Squadron 51 – Facebook
Squadron 51 – Twitter
Squadron 51 – Discord 
WhisperGames – YouTube

(Visited 94 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj