Jesús Luis Barrón López, nauczyciel biologii i geologii w publicznym liceum ogólnokształcącym w Alcalá de Henares został ukarany za głoszone poglądy. Jak się okazuje nauczyciela zawieszono na 6 miesięcy i pozbawiono części wynagrodzenia. Tak zdecydował inspektor rady ds. edukacji wspólnoty Madrytu.

Według opublikowanego raportu ds. edukacji, słowa nauczyciela podczas lekcji biologii uznano za „homofobiczne, rasistowskie i patriarchalne, wykazujące pogardę dla innych grup”. Mężczyzna pełnił swoje obowiązki od 25 lat.

Nauczyciel biologii poinformował swoich uczniów o tym, że mężczyźni rodzą się z chromosomami XY, a kobiety z chromosomami XX i z tego względu istnieją dwie płcie. Dodał, że owszem można poddać się operacji zmiany płci, jednak genetycznie wciąż będziemy mieli chromosomy XY i XX.

Zobacz również: Tusk postanowił odpowiedzieć hejterom: „Kiedy wyjeżdżałem z Polski, to Polska nie była w ruinie” [WIDEO]

Już po kilku dniach nauczyciel został upomniany, a mianowicie dostał naganę. O interwencję w sprawie jego nauczania poprosili niezadowoleni rodzice uczniów.

Barrón López powiedział, że jest gotów przeprosić wszystkich, których uczucia zostały zranione, jednak istnieją dowody naukowe na to, co mówił. Sam złożył również skargę do sądu w związku z prześladowaniem ideologicznym.

Zobacz również: Budka nie zdradzi programu wyborczego? „Dzisiaj nie jest czas na to”

źródło: DoRzeczy.pl

(Visited 4 126 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Niestety Europa idiocieje. Widać to na każdym kroku. Nachalna propaganda żydomasonów w mediach zrobiła ludziom siano z mózgu. Hiszpański malarz, rzeźbiarz i wizjoner i surrealista Salvador Dali przewidział że tak będzie, tworząc pomnik człowieka z telewizorem zamiast głowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj