propolski.pl: Napastnik miał broń

Napadł na restaurację i próbował okraść klientów. Spotkała go niemiła niespodzianka [WIDEO]

Pewien mężczyzna wdarł się z bronią w ręku do restauracji „Ranchito Taqueria” w Houston. Nie spodziewał się jednak, że jeden z klientów także będzie miał broń.

Do incydentu doszło w Houston w Teksasie w czwartek ok. godz. 23:30. Zamaskowany mężczyzna wtargnął do restauracji z bronią w ręku. Następnie zaczął celować do osób znajdujących się w lokalu.

Napastnik nie miał szczęścia

Na nagraniu, które obiegło sieć widać, że złodziej w chwili, gdy chciał uciec ze skradzioną gotówką, został zaskoczony przez jednego z klientów. Okazało się, że mężczyzna również ma pistolet.

– Można zobaczyć, jak klient strzela mu cztery razy w plecy, zanim złodziej upada na ziemię – napisał „NYP”. Następnie zebrał skradzione pieniądze i oddał wszystkim poszkodowanym.

Policja szuka aktualnie klienta, który strzelał do napastnika, by zapytać o „jego rolę w strzelaninie”.

– Jednym z powodów, dla których organy ścigania szukają tej osoby, jest ustalenie, czy bał się o swoje życie lub życie otaczających go ludzi, ponieważ jest to absolutnie niezbędne, jeżeli chodzi o samoobronę na mocy praw. Jeśli masz prawo strzelić pierwszą kulą, masz prawo kontynuować strzelanie, dopóki nie zniknie śmiertelne zagrożenie – powiedział prawnik Carmen Roe.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dulkiewicz zachęca uczniów liceum do wyjazdu z Polski [WIDEO]

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these