Na najnowszym wideo Aleksandr Łukaszenka rozbawił internautów. Białoruski polityk spotkał się z dziećmi, zapowiadając, że w jego kraju odtworzone zostaną ruchy pionierskie.

W pewnej chwili Łukaszenka pokazał jednemu z przybyłych chłopców, jak otwiera się butelkę soku, co wywołało gromkie brawa.

Aleksandr Łukaszenka uczestniczył w spotkaniu z członkami Białoruskiego Republikańskiego Związku Młodzieży z okazji 100-lecia ruchu pionierskiego.

– Wciąż jesteście bardzo młodzi, ale można powiedzieć, że znajdujecie się w punkcie, kiedy odradza się prawdziwa organizacja pionierska. Mam wrażenie, że ten rok będzie obfitował w wydarzenia dla nas, dla naszej młodzieży w Związku Młodzieży BRSM i dla Was pionierów. W nadchodzących latach czeka nas dużo pracy – powiedział białoruski dyktator.

Podczas spotkania wspomniał swoje dzieciństwo, kiedy należał do organizacji komunistycznych.

– Dlatego musimy tu wykonać dużo pracy. Odbudujemy ten system i nie powinien być gorszy niż w tamtych czasach. Aby młodzi ludzie szanowali i doceniali Komsomoł, nie wystarczy mieć mądrych ludzi na czele. Trzeba uatrakcyjnić działania Komsomołu dla młodych ludzi – dodał Łukaszenka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nadchodzi nowa choroba! Dr Grzesiowski: „Kończą się badania nad swoistą szczepionką”

Przeczytaj również:  Kadyrow zaapelował do Czeczenów. Domaga się głowy generała

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sondaż: Kto jest liderem opozycji? Donald Tusk, Szymon Hołownia, a może ktoś inny?

źródło: Twitter

(Visited 589 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj