Podróżuj przez nieznane tereny i odkrywaj tajemnice skrywane od milionów lat pod ziemią, by otworzyć własne muzeum dinozaurów!

Nagroda za trud

Przemierzyłeś rozległe obszary, pokonałeś szereg przeszkód i wykorzystałeś wszystkie swoje umiejętności w poszukiwaniu pradawnych tajemnic, dzięki czemu zdobyłeś unikatowe szkielety dinozaurów sprzed milionów lat. Co dalej? Podziel się tym odkryciem z resztą świata! Otwórz swoje muzeum, wyrusz na kolejne ekspedycje naukowe by uzupełnić kolekcję i zostań wybitnym kustoszem.Zadanie nie jest proste – po odnalezieniu i wydobyciu skamieniałości musisz je zabezpieczyć, przetransportować, oczyścić z kamienia i poddać preparacji, dzięki czemu będą gotowe do złożenia w imponujący szkielet. Twój trud zostanie jednak nagrodzony – każdy dinozaur na ekspozycji podniesie prestiż muzeum, a wraz z nim Twoją sławę, którą bez wątpienia zdobędziesz.

Tchnij życie w ekspozycję

Kiedy tylko skompletujesz szkielet, umieść go na wystawie i tchnij w niego odrobinę życia. Najpierw wybierz pozę, by przedstawić prehistoryczną scenę – może będzie to dramatyczna walka na śmierć i życie roślinożercy z drapieżnikiem, albo odpoczynek po ciężkim dniu szukania pożywienia? Uruchom kreatywne myślenie i zaaranżuj zapierające dech w piersiach ekspozycje z udziałem wielu różnych gatunków dinozaurów.Tworząc scenerię postaraj się by była ona jak najbardziej realistyczna. Wybierz odpowiedni biom i zacznij od dobrania odpowiedniego podłoża, którym określisz ogólny wygląd ekspozytora. Rozległe łąki, niegościnne pustynie i skaliste płaskowyże – takie krajobrazy mogą stać się tłem dla twoich znalezisk. Gdy wybierzesz jeden z nich, zacznij tworzyć kompozycję z roślin, kamieni, a nawet drzew, by diorama jeszcze wierniej imitowała naturalne środowisko dinozaurów sprzed milionów lat.

Wnętrze ma znaczenie

Nawet najlepsza i najbardziej niesamowita wystawa to nie wszystko – liczy się również otoczenie, które podkreśli jej charakter. Zmieniaj je zgodnie z własnym upodobaniem, odpowiednio dobierając wygląd podłóg i ścian, by stworzyć efektownie wyglądające wnętrza i podnosić prestiż muzeum.

Może dinozaury już nie rządzą światem, ale rozgościły się na dobre na liście życzeń – tytuł Dinosaur Fossil Hunter znalazł się w gronie 100 najbardziej wyczekiwanych symulatorów, które swoją premierę będą miały w 2020 roku na Steam.

Przydatne linki:
Pyramid Games – oficjalna strona internetowa
Pyramid Games – Facebook
Dinosaur Fossil Hunter – Steam
Dinosaur Fossil Hunter – zwiastun
Dinosaur Fossil Hunter –  zwiastun rozgrywki
Dinosaur Fossil Hunter –  Alpha Gameplay Teaser
Dinosaur Fossil Hunter –  projektowanie muzeum

(Visited 98 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj