Michał Szpak w okresie Wielkanocy wyjechał do Francji. Piosenkarz podzielił się z internautami zdjęciem z hotelowego balkonu w Paryżu i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zapozował w samych majtkach. Część internautów nie kryła oburzenia tym faktem.

Michał Szpak znany jest z ekstrawagancji i oryginalnego stylu, który przejawia się głównie poprzez ubiór. Tym razem artysta wystąpił bez ubrań i złożył swoim fanom świąteczne życzenia.

Pochodzący z Jasła piosenkarz nie raz zaskakiwał widzów wymyślnymi kreacjami. Na co dzień Szpak jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i dzieli się z fanami nowinkami ze swojej pracy.

W sobotę Michał złożył internautom wielkanocne życzenia. Upamiętnił przy tym swoją podróż do Francji poprzez porcję zdjęć w samych majtkach.
Artysta wyginał się przed obiektywem, trzymając w dłoni kieliszek wina.

— Happy Easter — napisał piosenkarz.

Niektórym internautom spodobał się jego styl, niektórzy byli jednak wyraźnie zniesmaczeni.

— Jak ja bym chciała być sąsiadką z naprzeciwka; Ale forma; Niczym primabalerina, Ciała to można Ci pozazdrościć, No jest na co popatrzeć. Pięknie wyglądasz. Gratuluję wytrwałości i ogromu pracy, jaki w to włożyłeś, żeby zadbać o siebie i swoje ciało; Człowieku, no normalnie kocham Cię, za ten dystans do siebie — pisali internauci.

Niestety nie wszyscy byli przychylnie nastawieni do tego, co zobaczyli.

— Dramat; Tragedia; Why?; Zamiast du*sko pokazywać, to lepiej napisz jakiś przebój; Chciałabym napisać coś miłego, ale nie da się — napisał jeden z internautów.

— Też nie wiem, po co takie foty… Ale wesołych świąt… — dodał kolejny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Wyborcza” skomentowała pomysły Donalda Tuska: „Spowodowałyby eksplozję inflacji”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Były prezydent Rosji ostrzega von der Leyen: „Cóż, spróbuj”

źródło: Instagram.com

(Visited 546 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj