Ze względu na ostatnie głośne strajki i protesty coraz więcej znanych osób interesuje się sytuacją w Polsce. Popularna aktorka Meryl Streep podczas promocji swojego nowego filmu została zapytana o sytuację osób LGBT w naszym kraju.

Jak sama przyznała, wielu szczegółów dowiaduje się od swojej przyjaciółki reżyserki Małgorzaty Szumowskiej. Meryl Streep odegra jedną z głównych ról w filmie „Bal”, który opowiada o konflikcie, jaki wybuchł w Indianie wokół pary lesbijek. Wirtualna Polska przeprowadziła rozmowę z głównymi gwiazdami tej produkcji.

Dziennikarka WP stwierdziła, że „Bal” to idealny film ze względu na wydarzenia w naszym kraju.

— Wiecie, że jesteście częścią ważnego przesłania? — zapytała dziennikarka WP.

Zobacz również: Wałęsa do Michalkiewicza: Pogadaliśmy jak kretyn z kretynem

Meryl Streep, która postanowiła odpowiedzieć na pytanie, przyznała, że ma nadzieję, że ten film pomoże osobom LGBT w Polsce.

— Mam przyjaciółkę, która jest świetną polską reżyserką Małgorzatę Szumowską i opowiada mi o tym, jaka jest sytuacja LGBT w Polsce. Myślę, że ta mała „bomba miłości” wyląduje w bardzo właściwy sposób. Zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy czują się osaczeni bez żadnej drogi ucieczki. To bardzo potrzebne także dla nietolerancyjnych osób, bo to może otworzyć ich serca — powiedziała celebrytka.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 8 531 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Cholerni Polacy znowu ratują Londyn". Mateusz Morawiecki dziękuje polskiemu bohaterowi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here