Sławomir Mentzen nie wytrzymał i zakpił z premiera Morawieckiego stawiając mu złoty pomnik w podzięce za rozwój jego kancelarii podatkowej. Podkreślił, że ta nie mogłaby istnieć, gdyby nie wiele zmian wprowadzonych przez rząd PiS.

Z końcem kwietnia zamyka się poprzedni rok podatkowy. Ekonomista wykorzystał tę sytuację, by podsumować, jak ciężko musiał w ostatnich miesiącach pracować.

Ekspert podatkowy nie ukrywał, że zarówno on, jak i jego pracownicy musieli zmierzyć się z wieloma skomplikowanymi przepisami.

U Sławomira Mentzena pomocy szukały tysiące firm.

– W pierwszej połowie 2021 roku pracy mieliśmy multum. Gdy tylko kurz opadł po tych wielkich zmianach, od razu pojawiły się zapowiedzi jeszcze większych zmian. Socjalistyczny plan o kosmicznej sile rażenia zdolnej zniszczyć całą gospodarkę. Gdy ujawniono projekt Polskiego Ładu, przedsiębiorcy z całej Polski zaczęli szukać pomocy, żeby dowiedzieć się, jak mają sobie z tym radzić – mówił Sławomir Mentzen.

Polski Ład, który został uchwalony w listopadzie przyprawił o ból głowy nie tylko przedsiębiorców, ale także księgowych.

– Prowadzenie w Polsce działalności gospodarczej z każdym rokiem jest coraz trudniejsze. Te zmiany nie dzieją się jednak same. Ktoś je inicjuje, ktoś je wymyśla, ktoś przeprowadza, ktoś zatwierdza, a następnie ktoś egzekwuje wykonuje – mówił Mentzen.

Ponadto wskazał, że rozwój Kancelarii Mentzen nie byłby możliwy, gdyby nie sam premier Morawiecki, którego nazwał „dobrodziejem”.

– Niestety, nie wszyscy będą wspominać tak dobrze premiera, jak my. Inne firmy bankrutują, mierzą się z coraz wyższą inflacją, coraz bardziej skomplikowanymi przepisami. Ich rentowność spada, a czasem upadają – kontynuował doradca podatkowy.

– Przed Państwem twórca sukcesu Kancelarii Mentzen, człowiek, który swoją ciężką i niestrudzoną pracą sprawił, że do naszej firmy ustawiały się kolejki klientów z całej Polski. Dzięki niemu musieliśmy w niewiele ponad dwa lata powiększyć zespół z 10 do prawie 200 osób. Bardzo dziękujemy za tak wielki wkład w rozwój firmy – napisał Sławomir Mentzen na stronie swojej kancelarii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wielka kasa dla Lecha Wałęsy? Poleci promować Polskę do USA

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znamy plany prezesa PiS na Majówkę. Jak zamierza spędzić te dni?

Przed Państwem twórca sukcesu Kancelarii Mentzen, człowiek który swoją ciężką i niestrudzoną pracą sprawił, że do naszej…

Opublikowany przez Kancelaria Mentzen Czwartek, 28 kwietnia 2022

źródło: Facebook.com

(Visited 1 909 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Niech sobie krytykuje premiera, ja i tak będę go uważał za najlepszego w dziejach RP od odzyskania niepodległości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj