propolski.pl: Meghan i Harry w trosce o środowisko nie będą się już rozmnażać. Para za swoją decyzję dostała nagrodę

Meghan i Harry w trosce o środowisko nie będą się już rozmnażać. Para za swoją decyzję dostała nagrodę

Meghan i Harry otrzymali nagrodę za to, że zdecydowali się jedynie na dwójkę dzieci. Para ku wielkiej radości zwolenników ekologii obiecała, że nie będzie się już więcej rozmnażać. Lewicowa brytyjska organizacja Population Matters przypomina, że im na świecie jest więcej ludzi, tym gorzej dla całej planety Ziemia.

Takiego samego zdania jest para eksksiążęca — Harry Windsor (wł. Glücksburg) i jego żona Meghan Markle. Małżeństwo publicznie oświadczyło, że na tym etapie z rozmnażaniem koniec.

Population Matters zachwyciło się tym gestem i przyznało Harry’emu i Meghan wyróżnienie. Pragnie teraz stawiać postawę księcia Harry’ego i jego żony jako wzór dla innych rodzin.

Rzecznik organizacji ocenił, że dwójka dzieci pary będzie miała teraz lepszą przyszłość niż w przypadku większej liczby rodzeństwa.

— Deklarując publicznie zamiar ograniczenia swojej rodziny do dwóch potomków, książę i księżna Sussex pomagają zapewnić lepszą przyszłość swoim dzieciom i stanowią wzór dla innych rodzin. Mniejsza rodzina zmniejsza nasz wpływ na Ziemi i zapewnia większą szansę wszystkim naszym dzieciom, wnukom, a także przyszłym pokoleniom na życie na zdrowej planecie — powiedział rzecznik organizacji o wyróżnieniu Sussexów.

— Pochwalamy księcia i księżną za podjęcie tej świadomej decyzji i za potwierdzenie, że mniejsza rodzina to także szczęśliwa rodzina — zacytował oświadczenie Population Matters portal Page Six.

Zobacz również: Budka ostro o ministrze Dworczyku: To wstyd dla całego rządu

Zobacz również: Najnowszy sondaż CBOS. PiS zyskuje wyraźną przewagę nad resztą partii

Źródło: NCzas.com, pudelek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these