Więc, tak to się zaczyna. Drogi pamiętniczku – co też mi przyszło na stare lata.

Wynająłem opuszczoną pracownię, żeby odpalić nowy biznes w samym sercu Katwir – nowej krainie wielu możliwości roku 2121. Ale po co ja to piszę, w ogóle? Ano dla siebie. Dla przyszłego mnie, który otworzy ten tablet za kilka lat. Żebym mógł wtedy przekonać się, jak daleką drogą pokonałem do sukcesu i jak mocno udało mi się rozwinąć.

To jeszcze – żebym nigdy o tym nie zapomniał, czemu w ogóle zapragnąłem zostać najlepszym mechanikiem mechów na tym przeklętym i skorumpowanym świecie? Pewnie, że jest w tym kasa, a Mechy paradują po ulicach. Ludzie potrzebują takich profesjonalistów, jak nigdy dotąd. Ale, szczerze mówiąc, to po prostu pasja. Zakochałem się w nich od kiedy ludzie okryli nowe materiały, co pozwoliło ludzkości na ogromny skok technologiczny w krótkim czasie. Latające samoloty, androidy no i mechy – fascynuję się tym wszystkim tak, jak mój pradziadek jarał się pierwszymi komputerami.

No i tak wylądowałem tu, gdzie jestem – w moim małym warsztacie z odrobiną oszczędności na koncie i irytującym androidem, pomocnikiem. Jestem nowym graczem w tym biznesie, więc muszę zacząć od samego zera, by krok po kroku rozszerzać swoje działania na rynku. A mam w Katwir poważnych rywali – trzy największe korporacje zajmujące się produkcją mechów na świecie. Japońskie Sakura Technology, militarystyczne VI-CO oraz luksusowy brand Dauhasky. Czuję się niczym Dawid walczący z trzema Goliatami na raz, ale jestem dosyć pewny swoich umiejętności. Od jednego zlecenia do drugiego, od najprostszych aż po najbardziej skomplikowane zadania i w końcu uda mi się uzyskać licencję producenta, która pozwoli mi stawić czoła gigantom!

Przeczytaj również:  Awantura w programie TVN. Magda Gessler wściekła się na Filipa Chajzera [WIDEO]

Oczywiście, im więcej dobrej roboty wykonam, tym większe możliwości staną przede mną otworem. Będę miał dostęp do lepszych części, coraz to nowszych ulepszeń i ciekawszych zleceń. Mam też to ogromne szczęście żyć w czasach, kiedy ludzkość poszła po rozum do głowy i przeprojektowała najnudniejsze zadania w angażujące mini gry. Pod tym względem żyje się teraz o niebo lepiej.


To początek mojej długiej drogi kariery mechanika mechów. Mam nadzieję, że pewnego dnia „sięgnę gwiazd” i na fundamentach małej firmy zbuduję ogromne przedsiębiorstwo, które będzie produkować mój oryginalny projekt w skali masowej!

Mech Mechanic Simulator studia Polyslash – październik 2020

Cechy gry:

  • Pracuj z olbrzymimi i skomplikowanymi maszynami. Rozłóż je na części i doprowadź do stanu używalności!    
  • Podejmij się jednego z tysięcy generowanych zadań.
  • Ulepszaj i rozwijaj swoją pracownię oraz kupuj nowe urządzenia.
  • Bierz udział w angażujących mini grach. 
  • Zbuduj własną korporację i zaprojektuj oryginalnego mecha, który stanie się globalnym hitem.

Użyteczne linki:
 Polyslash – oficjalna strona
Mech Mechanic Simulator – Steam

(Visited 124 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj