propolski.pl: Lewandowski odnosi kolejne sukcesy

Lewandowski odnosi kolejne sukcesy w Barcelonie! Zobacz trafienia Polaka [WIDEO]

Robert Lewandowski odnosi kolejne sukcesy. Co prawda w Lidze Mistrzów nie zdołał pokonać bramkarza Bayernu Monachium, jednak zapunktował w meczu ligowym przeciwko Elche CF. Dumie Katalonii udało się wygrać z wynikiem 3:0.

Robert Lewandowski pokonuje kolejne bariery i czuje się coraz lepiej w nowej drużynie. Polakowi udało się zdominować bramkarzy przeciwników osiem razy. Dzisiaj w meczu przeciwko Elche CF zdobył kolejne dwa trafienia.

Pierwsze minuty meczu nie były dla Barcelony zbyt obiecujące. W 14. minucie Gonzalo Verdu z Elache zaliczył czerwoną kartkę. Wówczas przewaga Dumy Katalonii stała się wyraźna i zdecydowana.

Pierwsze trafienie udało się zdobyć dopiero w 34. minucie. Pomimo początkowych wątpliwości sędziego, ostatecznie stwierdzono, że Lewandowski zdobył gola.

Źródło: Sportowefakty.wp.pl; twitter