propolski.pl: [video] Krowie odchody cudownym lekiem na koronawirusa? Lekarze alarmują

[video] Krowie odchody cudownym lekiem na koronawirusa? Lekarze alarmują

Agencja Reutera poinformowała, że w Indiach wynaleziono mocno nietypowy sposób na radzenie sobie z transmisją koronawirusa. Przed zakażeniem mają bowiem bronić krowie odchody. Lekarze ostrzegają przed ich stosowaniem.

Lekarze w Indiach krytykują używanie krowiego łajna jako środka zapobiegającego zakażeniu koronawirusem. O sprawie donosi agencja Reutera.

W największej demokracji świata panuje dramatyczna sytuacja w związku z gwałtownym rozwojem pandemii. Władze Indii poinformowały, że w ciągu ostatniej doby zmarły 3754 osoby zakażone. Co więcej, wykryto też 366 161 infekcji.

W indyjskich szpitalach brakuje miejsc dla pacjentów i koniecznego do terapii tlenu medycznego. Zdaniem ekspertów, rzeczywiste dane epidemiczne mogą być znacznie wyższe niż oficjalnie podawane statystyki  pisze agencja Reutera. Kostnice są w Indiach przepełnione.

Na północnym zachodzie kraju w stanie Gujarat ortodoksyjni Hindusi postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Raz w tygodniu udają się do schronisk dla krów i nacierają się odchodami świętych w ich mniemaniu zwierząt. Według lokalnych wierzeń, ma to wzmocnić odporność organizmu i ograniczyć transmisję koronawirusa.

Przeczytaj również: Witold Gadowski przestrzega: „To ostatni dzwonek alarmowy. Kształtuje się nowy koszmarny system”

Przeczytaj również: Złe wieści dla osób niezaszczepionych. Ich zaszczepieni znajomi będą traktowani inaczej na spotkaniach, słowa szefa KPRM

Źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these