W brytyjskiej rodzinie królewskiej znów wrze. Królowa Elżbieta II postanowiła odsunąć jednego ze swoich synów od tronu.

Jeśli pamiętacie sytuację związaną z księciem Harrym oraz jego żoną, Meghan, musicie wiedzieć, że teraz sytuacja wygląda podobnie. Syn królowej Elżbiety, a konkretniej książę Andrzej, został oficjalnie usunięty ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej. Co więcej, na portalu pojawiła się informacja dotycząca jego powiązań z pedofilem Jeffreyem Epsteinem.

Przeczytaj także: Michał Kamiński bezlitosny dla Platformy Obywatelskiej: „Traktujecie ich jak świnie! Władza PiS wynika z woli narodu”

Z księciem chciałby porozmawiać Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, jednak pomimo podejmowanych starań jest to niemożliwe.

– Departament Sprawiedliwości chce porozmawiać z księciem Andrzejem. Dlatego staramy się z nim porozumieć. Daliśmy jasno do zrozumienia, że ​​chcielibyśmy się z nim skomunikować – oznajmił prokurator generalny USA Bill Barr.

Przeczytaj także: Krystyna Janda udaje się na emigrację. Wiadomo dokąd

W tej chwili książę Andrzej ukrywa się w rodzinnym zamku w Windsor. Nic w tym dziwnego. Rodzina królewska próbuje ze wszystkich sił uniknąć skandalu. Jak widać, królowa Elżbieta II nawet na starość musi pilnować swoich najbliższych krewnych.

Przeczytaj również:  Łukaszenka nie wytrzymał ws. Ukrainy. „Zostanie całkowicie zniszczona”

źródło: Pikio

(Visited 253 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj