Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke słynie z wielu kontrowersyjnych poglądów, którymi chętnie dzieli się z internautami. Lider Konfederacji zabrał głos ws. rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Polityk opublikował wpisy na Twitterze, w których próbował wyjaśnić działania prezydenta Rosji Władimira Putina.

Janusz Korwin-Mikke aktywnie komentuje bieżące wydarzenia, w tym temat wojny na Ukrainie dzieląc się z internautami swoimi nierzadko kontrowersyjnymi przemyśleniami. Parlamentarzysta nie raz krytykował polskie władze za to, że określiły Putina „zbrodniarzem”.

Korwin-Mikke ma rady dla prezydenta Putina

Poseł Konfederacji opublikował kolejne przemyślenia, koncentrując się na obronie działań Rosji na Ukrainie.

– Zmieniam narrację. Jeśli JE Włodzimierz Putin wiedział, co się dzieje na Ukrainie, to powinien był 5 lat temu wystosować formalne ultimatum, i w razie jego nieprzyjęcia wypowiedzieć Ukrainie wojnę. Nie byłoby wtedy tylu ofiar. Nic nie zrobił – padł ofiarą Syndromu Gotowanej Żaby – podkreślił Korwin-Mikke.

W następnym wpisie Korwin-Mikke wytłumaczył czym jest „syndrom Gotowanej Żaby”. Natomiast jego kolejne słowa dotyczyły Mongolii.

– Mongolia ma 11.000 żołnierzy. Przetrwała Stalina, Putina i nie boi się Rosji. A gdyby USA i UK, by ją lepiej zabezpieczyć, przysłały jej ogromne ilości broni i wyszkoliły 50.000 żołnierzy, zwł. nacjonalistów, przypominając, że kiedyś rządzili Moskwą. Czy to byłoby zabezpieczenie? – zastanawiał się nestor polskiej prawicy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co za wspaniałe spotkanie! Trzaskowski widział się z synem George’a Sorosa [FOTO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk bierze sprawy w swoje ręce: Nie marudzić, jaki ten Kaczor zły, wygrana jest w zasięgu ręki

źródło: twitter.com

(Visited 252 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj