Rosyjska agresja na Ukrainę stale przybiera na sile. Media obiegło zdjęcie z rozmów Władimira Putina z rosyjskim ministrem obrony Siergiejem Szojgu, a także generałem Walerijem Gierasimowem.
Swój komentarz w tej sprawie zostawił lider Konfederacji Janusz Korwin-Mikke.

– Tak Putin rozmawia z Szojgu i Gierasimowem. Swoimi najbliższymi ludźmi od wojny. Boi się, żeby go gołymi rekami nie udusili? Ewidentnie coś z główką jest – napisał w mediach społecznościowych Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Kaźmierczak opublikował zdjęcie prezydenta Rosji z Szojgu i Gierasimowem, którzy zajmują miejsce przy stole. Tymczasem prezydent Putin zachował duży dystans od polityków.

Do wpisu tego odniósł się Janusz Korwin-Mikke, który napisał na Twitterze:

– A co, jeśli (wbrew moim przypuszczeniom) JE Włodzimierz Putin NIE oszalał, tylko ma jakąś (lekarze: jaką?) śmiertelną zaraźliwą chorobę i chce przed śmiercią zniszczyć wszystkich „wrogów Rosji”, biorąc winę na siebie? To też racjonalne wyjaśnienie. On z WSZYSTKIMI rozmawia z 8 m! – podkreślił wolnościowiec.

Przypomnijmy, że agresja militarna Rosji na Ukrainę rozpoczęła się 24 lutego. Żołnierze rosyjscy skoncentrowali się na niszczeniu obiektów infrastruktury wojskowej i budynków mieszkalnych atakując kraj z wielu stron.

Przeczytaj również:  Rzeźba gołego Putina na sedesie? Ma wesprzeć ukraińską armię

Na Ukrainie prezydent Zełenski ogłosił stan wojenny i powszechną mobilizację zachęcając również obcokrajowców do zaangażowania się w pomoc.

Zobacz również: Relacja rosyjskiego żołnierza z Ukrainy: „To jest jakaś masakra” [WIDEO]

Zobacz również: Putin ukrył się w bunkrze? Niemiecki „Bild” zdradza więcej szczegółów

źródło: Twitter.com

(Visited 2 153 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj