propolski.pl: Kochanka Putina pojawiła się publicznie

Kochanka Putina pojawiła się publicznie. Internauci dostrzegli szokujący baner w tle [WIDEO]

Alina Kabajewa przybyła na imprezę sportową w Moskwie. Kochanka prezydenta Rosji nie była widywana publicznie od czasu rosyjskiej napaści na Ukrainę. Teraz kobieta zabrała głos i wystąpiła na tle baneru z literą oznaczającą operację Kremla.

Co powiedziała Alina Kabajewa?

Od wielu dni zastanawiano się, gdzie może przebywać Alina Kabajewa. Gimnastyczka, którą często w mediach określa się „kochanką Władimira Putina” prawdopodobnie przebywała w Szwajcarii. Tak przynajmniej podejrzewano.

Kabajewa w ostatnich dniach wystąpiła na festiwalu gimnastyki artystycznej w Moskwie. Przewodnim tematem imprezy była Wielka Wojna Ojczyźniana.

– Widzisz, ta historia nie należy do przeszłości. Zostaje z nami. To święto nie tylko dla kraju to święto dla każdej z naszych rodzin. Każda rodzina ma swoją historię związaną z wojną. I nie wolno nam w żadnym wypadku o tym zapomnieć, musimy przekazywać pamięć o tym z pokolenia na pokolenie – oświadczyła zawodniczka.

Kochanka rosyjskiego przywódcy została uwieczniona na ścianie, na której widniała litera „Z”, symbolizująca inwazję Rosji na Ukrainę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Borys Budka nie chciał odpowiedzieć na bardzo niewygodne pytanie słuchacza [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Donald Tusk zadał Niemcom podchwytliwe pytanie. Co na to kanclerz Scholz?

źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these