— Trzech z czterech Demokratów przewodzących atakowi mającemu doprowadzić do impeachmentu Prezydenta Donalda Trumpa to po raz drugi Żydzi — donosi Jerusalem Post.

Żydzi, zdaniem izraelskiego portalu JPost.com, mają stać za wnioskiem o impeachment Donalda Trumpa. Medium w nagłówku podkreśla, że aż trzy czwarte grupy liderów pragnących pozbawić prezydenta USA urzędu przed końcem kadencji, to osoby pochodzenia żydowskiego.

Przeczytaj również: Ksiądz Woźnicki ostro o Maryli Rodowicz i Beacie Kozidrak: „Jedna niczym czarownica ruszająca się, druga na…”

— Trzej z czterech Demokratów prowadzących oskarżenie o odwołanie prezydenta Donalda Trumpa po raz drugi to Żydzi: David Cicilline z Rhode Island, który jest głównym sponsorem, oraz Jamie Raskin z Maryland i Jerry Nadler z Nowego Jorku, którzy należą do trzech czołowych współsponsorów tej sprawy — informuje gazeta.

Z 25 żydowskich Demokratów w nowym Kongresie, tylko jedna nie ogłosiła, gdzie stanęła w sprawie oskarżenia, to Elissa Slotkin z Michigan. Jest jedną z 12 Demokratów, którzy nie podpisali się pod wezwaniem do impeachmentu — podkreśla portal.

Przeczytaj również: Sensacyjne słowa inicjatora akcji „Góralskie veto”: „Oddziały są puste. Lekarze wkurzają się, że muszą udawać”

Przeczytaj również:  40-latka położyła się, by odpocząć. Po godzinie już nie żyła [FOTO]

źródło: Jerusalem Post

Przeczytaj również: Czy Polaków czekają kolejne tygodnie z obecnymi ograniczeniami? RMF FM: „Bardziej prawdopodobny jest ten pierwszy scenariusz”

Przeczytaj również: Odrzucenie szczepionki grzechem? Papież Franciszek: „Nie wiem, dlaczego ktoś mówi, że szczepionka jest niebezpieczna”

(Visited 3 677 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj