Matka dziecka przeżyła prawdziwy dramat. Gdy poszła zapłacić za paliwo na stacji benzynowej, obcy mężczyzna uprowadził jej córeczkę.

Do tragicznego wydarzenia doszło na stacji w Boryspolu. Matka z córką poszły zapłacić za paliwo, ojciec został w samochodzie. W sklepie obcy mężczyzna zwabił dziewczynkę zabawkami. Następnie szybko porwał ją i zabrał do swojego auta.

Czytaj także: Scheuring-Wielgus przyłapana na kłamstwie. „Wgrano jej do mózgu nowe wspomnienia”. Interweniowali Jaruzelska, Ziemkiewicz i Piekara

Przerażeni rodzicie szybko powiadomili policję. Dzięki nagraniu z monitoringu funkcjonariusze mogli rozpoznać numery rejestracyjne pojazdu. Do zdarzenia doszło 28 sierpnia w okolicach godziny 20:00. Ukraińscy policjanci natychmiast ruszyli w pościg za porywaczem.

Czytaj także: To pytanie Mazurka „zabiło” Neumanna. Mina polityka Platformy mówi wszystko

Po dwóch godzinach rodzice mogli odetchnąć z ulgą. 29-letniego mężczyznę zatrzymano w okolicach lotniska. Porywacz przyznał się, że uprowadził dziewczynkę w celach przestępczych. Policja przyznała, że kluczowe było nagranie, które znacznie ułatwiło poszukiwania.

Źródło: Fakt

(Visited 896 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Waszczykowski krytykuje rząd Morawieckiego i wzywa partię do zaostrzenia polityki antyeuropejskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj