Twórcy przedstawiają wyczekiwaną aktualizacje dobrze przyjętego przez społeczność farm-life RPG.

Fantasy Farming: Orange Season, gra z gatunku farm-life RPG otrzymała dziś dużą aktualizację, która wprowadza odświeżony system połowów, wielu nowych mieszkańców wioski oraz owce! Przyjazne Orange Town wita również kilka innych ulepszeń, w tym usprawniony sposób zarządzania zwierzętami gospodarczymi. Zaktualizowano także zachowanie dzikich zwierząt i ulepszono grafikę. Fantasy Farming: Orange Season jest dostępne na platformie Steam w formie Wczesnego Dostępu. Na ten moment gra zebrała 188 recenzji z czego aż 94% to pozytywne opinie. Dzięki aktualizacji po raz kolejny można odkryć urokliwe Pomarańczowe Miasto.

Witamy w lepszym Orange Town

Wraz z przybyciem do wioski pięciu zupełnie nowych mieszkańców, gracze mogą zaprzyjaźnić się z Mią, która będzie pełnić funkcję weterynarza, lub kupić egzotyczne przedmioty od Shinnosuke. Farmerzy w  Fantasy Farming: Orange Season z pewnością spotkają Gary’ego, starego podróżnika, który od czasu do czasu przyjeżdża do Orange Town, aby sprzedać swoje ryby i przekazać wędkarskie wyzwania do wykonania. Nowy system połowów jest na to dobrze przygotowany, ponieważ dodano dziesiątki gatunków ryb. W grze są teraz dwa sposoby na ich wyciągnięcie z wody: szybkie zarzucanie wędki na widoczny w wodzie cień ryby lub spokojne oczekiwanie na branie. Druga metoda wymaga nieco więcej czasu, ale może liczyć na większą zdobycz. Co więcej, gracze mogą teraz używać dzwonka by wezwać zwierzęta gospodarcze do kurnika lub stodoły. Dodano również owce, dzięki czemu wirtualni właściciele farmy będą mogli od teraz pozyskać i sprzedawać wełnę.

Aktualizacja zawiera również wiele innych interesujących zmian i ulepszeń, takich jak animacja wiatru, dodatkowe efekty dźwiękowe, w tym kroków, oraz ulepszoną grafikę drzew, zwierząt i obszarów górskich. Pełna lista zmian jest dostępna na stronie Steam.

Przeczytaj również:  Polacy za powrotem handlowych niedziel? Ten sondaż rozwiewa wątpliwości

O Fantasy Farming: Orange Season:

Spełnij swoje rolnicze marzenie w Orange Town. Zacznij od kawałka ziemi i zbuduj tętniące życiem gospodarstwo rolne. Odkryj uroczą wioskę i zaprzyjaźnij się z jej nieco ekscentrycznymi mieszkańcami. Uprawiaj rośliny uprawne, hoduj zwierzęta, ryby i wydobywaj ukryte złoża, aby zbudować pozycję swoją farmy w mieście. Jaka będzie twoja historia? 

Cechy gry:

  • Zacznij nowe życie w Orange Town i zbuduj rozległą farmę.
  • Rozwijaj swoje gospodarstwo poprzez hodowlę zwierząt, sadzenie upraw i budowę budynków.
  • Poznaj wiele obszarów Orange Town, w tym góry, lasy, jaskinie i wiele innych.
  • Zaprzyjaźnij się z mieszkańcami wioski i idź na randki, wykonujcie wspólnie zadania lub pomóżcie im. 
(Visited 48 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here