Serhij Wołyna, dowódca 36 Brygady Piechoty Morskiej Ukrainy zwrócił się do miliardera Elona Muska o pomoc w ewakuacji jego żołnierzy.
Nie szczędził przy tym pozytywnych słów pod adresem biznesmena.

— Elon Musk, ludzie mówią, że przybyłeś z innej planety aby nauczyć ludzi wiary w niemożliwe. Nasze planety są obok siebie, ja żyję tu gdzie przetrwanie jest prawie niemożliwe. Pomóż nam wydostać się z Azowstalu do kraju mediatora. Jeżeli nie ty, to kto? Daj mi znak — napisał Serhij Wołyna.

Ponadto zaapelował do internautów, by udostępniali jego apel, tak by Musk na pewno go zobaczył.

— Udowodnił, że dla niego nie ma problemów nie do rozwiązania, że wszystko jest możliwe! On nigdy się nie poddaje tak jak my! Potrzebujemy wsparcia superczłowieka! — dodał dowódca Wołyna.

Elon Musk już nie raz pomagał Ukrainie. Odkąd rozpoczęła się wojna w odpowiedzi na prośbę ukraińskiego ministra skierował usługę satelitarnego internetu Starlink nad poszkodowany kraj.

Pamiętacie? Elon Musk kupił Twittera

Miliarder Elon Musk kupił Twittera za 44 mld dolarów. Wzbudziło to gniew i szał ze strony lewicowych środowisk, które zdążyły przyzwyczaić się do nadmiernej faworyzacji w mediach społecznościowych. Biznesmen pochodzący z RPA od dawna krytykował portal za rygorystyczną cenzurę oraz moderację treści. Osobiście zapowiedział, że zamierza wprowadzić szereg ważnych zmian jeśli chodzi o funkcjonowanie serwisu Twitter. Pisaliśmy o tym szerzej tutaj.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy zaskakujący sondaż. PiS zaczyna mieć problemy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal! Sylwia Spurek ponagla KE, by zareagowała ws. Polski [WIDEO]

źródło: Polsat News, propolski.pl

(Visited 354 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj