Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz w zaledwie 2 minuty obalił kłamstwa i manipulacje dotyczące pandemii i usadził redaktora TVP.

– Z przerażeniem słucham panów dyskusji, szczerze mówiąc. Już od pana redaktora zaczynając, który po prostu zaczyna od umoralniania wszystkich, że to nieodpowiedzialne, jeśli oni się nie szczepią, bo pan redaktor już wie lepiej, co jest dobre dla wszystkich – powiedział Dobromir Sośnierz.

– I ten mentorski to doprowadził was do tego, do czego was doprowadził, tak? I w ogóle nie wyciągacie wniosków, boście najpierw opowiadali wszystkim – i politycy, i dziennikarze – że te szczepionki zakończą pandemię. Zakończyły? Nie zakończyły. Opowiadaliście ludziom, że jak będą nosili maski, to się nie zarażą. I się zarażali – kontynuował twardo wolnościowiec.

– To się nie dziwcie, że wam nie wierzą, bo opowiadacie takie kocopoły nie wiadomo skąd wyjęte. W którym kraju na świecie, łącznie z tymi, gdzie dziewięćdziesiąt parę procent ludzi jest wyszczepionych, te szczepienia zatrzymały kolejną falę? – pytał Dobromir Sośnierz, podkreślając, że ma do czynienia z bzdurami, które powielane są na różne sposoby.

– Oczywiście ci, którzy się zaszczepią, przechodzą tę chorobę łagodniej. Tyle. Więc jeśli ktoś chce przejść łagodniej, to się zaszczepi – tłumaczył rozemocjonowany polityk, który nie omieszkał wytknąć hipokryzji przedstawicielom lewicy, koncentrującym się na „szczuciu” osób niezaszczepionych. Podkreślił, że należy dać spokój tym, którzy sprzeciwiają się szczepieniowej narracji, ponieważ istnieją sprawy poważniejsze.

– Zamiast tego nachalnego szczucia na tych ludzi, którzy się nie szczepią, zamiast tych prób przymuszania tych, którzy się nie chcą szczepić po raz kolejny do czegoś, czego nie chcą robić tak, jak tu pan Wolski przed chwilą mówił. Ten pan z Lewicy, która przecież mówiła: „moje ciało, moja sprawa”, a ten pan przecież chce mnie przymusowo zaszczepić. Ten pan chce mnie zmusić do tego, żeby w moje ciało wkłuć się jakąś igłą i coś mi tam wstrzykiwać – jakieś swoje preparaty, swoje eliksiry. Jak pan wierzy w ten sok z gumijagód, to pan sobie wszczepia, ale pan daj spokój tym, którzy nie chcą, albo nie mogą, albo mają jakiekolwiek inne powody, żeby po prostu tego nie przyjmować – mówił korwinista.

Zobacz również: Wokalista disco polo pobity w jednym z lokali. Pokazał niepokojące zdjęcia

Zobacz również: Nowe badania nad Omikronem. Rekordowo długo utrzymuje się na skórze

źródło: Twitter.com

(Visited 30 652 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj