Niedawne nagranie, na którym Władimir Putin rozmawiał z Siergiejem Szojgu wywołało wiele wątpliwości. Zaczęto się zastanawiać, czy prezydent Rosji nie cierpi przypadkiem na poważną chorobę?

O spotkaniu polityków pisaliśmy więcej tutaj. O co właściwie chodzi? Na wideo możemy zobaczyć, że rosyjski przywódca ma dziwne ułożenie dłoni, a jego nogi poruszają się w nerwowy sposób.

Do sieci trafiło nagranie, na którym Władimir Putin rozmawiał z Siergiejem Szojgu o sytuacji w Mariupolu. Putin przez 12 minut utrzymywał nienaturalną pozę.

– Nie ma potrzeby, by wchodzić do tych katakumb i się czołgać. Zablokujcie strefę przemysłową tak, by nawet mucha nie mogła się przecisnąć – ogłosił Władimir Putin.

Dziwne zachowanie prezydenta Rosji przykuło również uwagę wielu osób w tym ekspertów.

– Czy tylko mi się wydaje, że Putin wygląda mniej zdrowo z każdym dniem wojny? – zapytał Illia Ponomarenko, dziennikarz „The Kyiv Independent”.

W mediach społecznościowych pojawiły się rozmaite diagnozy.

– Każdy lekarz, tak jak ja, patrząc na wiotką lewą rękę Putina, dojdzie do wniosku, że prawdopodobnie cierpi on na zespół Retta o późnym początku (Excogitari ineptias). Prawdopodobnie pozostały mu miesiące życia – napisał dr Ian Garner, który lekarzem nie jest.

Przeczytaj również:  Ławrow nie przebiera w słowach: "Jesteście bezpośrednio zaangażowani w wojnę"

– Byłbym ostrożny z takimi życzeniami (chociaż mocno trzymam kciuki). Bardziej prawdopodobne, że Putin zrobił nas w ch… wszyscy analizują i wróżą jego koniec, a jemu nic nie jest i będzie mordował dalej. Złego licho nie bierze… to się prawie zawsze sprawdza niestety… – podkreślił lekarz Marek Zawadzki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rondo Dmowskiego zostaje! Morawiecki jedną ustawą zablokował pomysł radnych KO

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Jaś Fasola” atakuje media społecznościowe i broni wolności słowa. „Mam obawy o przyszłość świata”

Źródło: Twitter.com, YouTube.com, propolski.pl

(Visited 318 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Nie zgadzam się, żeby putin tak sobie wziął i umarł..Ja czekam na moment, kiedy będzie żywcem palony w jego mobilnym krematorium na oczach całego świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj