propolski.pl: Czeczeni zakładają pułapki w ukraińskich lasach

Czeczeni zostawili pułapki w ukraińskich lasach. Tylko wyglądają niepozornie [WIDEO]

Nie jest tajemnicą, że czeczeńskie oddziały Ramzana Kadyrowa opowiadają się po stronie rosyjskiej i wspierają ten kraj od samego początku inwazji na Ukrainę.

Telewizja Ukraine24 przekazała, że w ukraińskich lasach można znaleźć bardzo niebezpieczne pułapki, które tylko wyglądają niepozornie. W rzeczywistości spotkanie z nimi podczas zwykłego spaceru w lesie mogłoby skończyć się tragicznie.

W mediach społecznościowych nie brakuje dowodów potwierdzających bestialstwo Rosjan. Wiele mówi się o masowych grobach i mordach ludności cywilnej, chociażby w Buczy czy Borodziance. Ponadto morale rosyjskich żołnierzy stają się coraz niższe. Kradną oni ukraińskie dobytki i wywożą wiele cennych przedmiotów.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać śmiercionośne pułapki, o których informuje telewizja Ukraine24. Czeczeni, którzy chętnie wspierają Rosjan, schowali między liśćmi żyłki z haczykami. Dla przypadkowej osoby, która by tamtędy przechodziła, będą one niewidoczne, a przede wszystkim bardzo niebezpieczne.

O szczegółach sprawy donosi między innymi Anton Geraszczenko, który opublikował post na Twitterze.

– Oto śmiercionośne „niespodzianki” pozostawione przez rosyjskich najeźdźców w lasach Ukrainy. Pamiętacie, jak pisałem, że zaminowali fortepian dla dzieci? A pralkę w mieszkaniu? A zabawki? – napisał polityk.

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these