propolski.pl: Angela Merkel okradziona na zakupach w Berlinie

Co za szok! Angela Merkel okradziona na zakupach w Berlinie

Z informacji przekazanych przez dziennik „Bild” wynika, że była kanclerz Niemiec Angela Merkel padła ofiarą złodzieja w czasie robienia zakupów w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg.

Polityk straciła portfel, w którym miała swoje dokumenty i gotówkę. W czasie zakupów byłej szefowej niemieckiego rządu towarzyszył przynajmniej jeden ochroniarz z Federalnego Urzędu Kryminalnego.

Angela Merkel odwiedziła supermarket w Charlottenburgu. W czasie robienia zakupów łupem padł jej portfel z całą zawartością. Był on w torebce, która wisiała na wózku sklepowym.

Funkcjonariusze policji potwierdzili, że kradzież została odnotowana na posterunku w Berlinie-Mitte. Wówczas wszczęto śledztwo w sprawie kradzieży.

W skradzionym portfelu Merkel miały znajdować się ważne dokumenty takie, jak karta płatnicza, prawo jazdy, pieniądze oraz dowód osobisty.

– Nawet w latach pełnienia funkcji kanclerza Merkel była znana z tego, że osobiście chodziła na zakupy. Często widywano ją w supermarkecie w pobliżu dzielnicy rządowej lub w dziale spożywczym francuskiego domu towarowego na Friedrichstrasse — poinformował dziennik.

Zobacz również: Fiński generał nie ma wątpliwości: „Inwazja Rosji trwa już dłużej i jest droższa niż oczekiwał Putin”

Zobacz również: Ukrainiec przystanął przy rosyjskich żołnierzach. „Odholować was?” [WIDEO]

źródło: wp.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these