Artykuły higieniczne to szeroka grupa produktów stanowiących nieodłączny element życia codziennego i pracy. Artykuły higieniczne pomagają nam dbać o dobre zdrowie i samopoczucie, jednocześnie ułatwiając utrzymanie czystości w określonych sytuacjach i podnosząc jakość życia. Funkcjonalność oraz trwałość artykułów higienicznych zależy od ich jakości. Poszukując jakości w dobrej cenie warto zwrócić uwagę na artykuły higieniczne FPP. Marka Fair Play Plus to polski producent, a zarazem sklep z ekonomicznymi artykułami higienicznymi wysokiej jakości, w którym znajdziemy artykuły papierowe, akcesoria do sprzątania, dozowniki do artykułów higienicznych oraz worki na odpady.

Papierowe artykuły higieniczne

Papierowe artykuły higieniczne to przede wszystkim segment artykułów AFH (ang. Away from Home), który obejmuje produkty higieny przemysłowej i osobistej, a więc różnego rodzaju materiały, które dzięki swoim właściwościom ułatwiają zachowanie czystości oraz higieny w środowisku pracy oraz przestrzeniach komercyjnych i publicznych, w tym obiektach handlowo-usługowych, sportowych i rekreacyjnych. W ramach artykułów papierowych sklep z artykułami higienicznymi FPP oferuje m.in.: papiery toaletowe w małych i dużych rolkach, ręczniki papierowe w rolkach i listkach (w tym składane ZZ), ręczniki kuchenne oraz wysokogatunkowe ręczniki z celulozy. Papierowe artykuły higieniczne FPP odznaczają się najlepszym stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu stanowią świetną alternatywę dla wyrobów papierniczych innych marek. Ich dodatkową zaletą jest bardzo dobra prezencja, dzięki czemu przestrzeń sanitarna wygląda schludnie i pozwala oczekiwać optymalnego komfortu użytkowania.

Akcesoria do sprzątania FPP

Kolejnym segmentem szeroko rozumianych artykułów higienicznych są akcesoria do sprzątania. Pod tym względem marka Fair Play Plus również nie zawodzi. W asortymencie sklepu Fair Play Plus znajdziemy szeroki wybór sprzętu do sprzątania, dzięki któremu możemy znacząco skrócić czas usługi sprzątania, przy jednoczesnym podniesieniu jej jakości. Optymalizacja kosztów sprzątania przy jednoczesnych lepszych efektach prac przekłada się na większy zysk w przypadku profesjonalnej firmy sprzątającej oraz oszczędności w przypadku podmiotu, który samodzielnie dba o czystość oraz higienę obiektu. Marka specjalizuje się przede wszystkim w produkcji akcesoriów do mopów oraz różnego rodzaju ściereczek do sprzątania wykonanych z mikrofazy. Oferta wkładów do mopowania podłóg obejmuje m.in. mopy płaskie bawełniane i mopy z frędzlami, a także mopy z mikrofibry.

Przeczytaj również:  Szczepionka przeciwko COVID-19 wpływa na płodność? Niepokojące doniesienia i kontra naukowców

Artykuły higieniczne – profesjonalne dozowniki

Duży wpływ na komfort oraz wygodę użytkowania artykułów higienicznych mają dozowniki. Profesjonalne dozowniki do artykułów higienicznych – dozowniki do papieru toaletowego, ręczników papierowych i mydła – pozwalają na efektywną dystrybucję określonych materiałów, przy jednoczesnym zapewnieniu wygody korzystania z przestrzeni sanitarnej. Dodatkowo podnoszą one walory higieniczne i ułatwiają utrzymanie przestrzeni w czystości. Marka Fair Play Plus to znany i ceniony producent dystrybutorów do artykułów higienicznych dla obiektów użytkowych. W asortymencie sklepu Fair Play Plus znajdziemy zarówno dystrybutory o niewielkich rozmiarach przeznaczone do zastosowania w pomieszczeniach sanitarnych w małych i średnich firmach, jak również dozowniki przemysłowe dedykowane do zastosowań komercyjnych. To, co wyróżnia je na tle rozwiązań konkurencji to wysoka jakość i precyzja wykonania, idąca w parze z konkurencyjną ceną. Dozowniki są kompatybilne z produktami większości popularnych marek.

Dozowniki do dezynfekcji

Na szczególną uwagę zasługują dozowniki do środków dezynfekcyjnych. Fair Play Plus oferuje dozowniki łokciowe i nożne, które są uruchamiane mechanicznie, a także dozowniki automatyczne – naścienne i nablatowe, w których strumień płynu dezynfekującego jest uruchamiany za pomocą czujnika ruchu. Wszystkie dozowniki gwarantują bezpieczną bezdotykową aplikację preparatu do dezynfekcji. Oferujemy również stojaki do montażu dozowników dzięki którym można je ustawić w dowolnym miejscu.

Worki na odpady

Choć mało kto o tym pamięta, worki na odpady stanowią integralny element segmentu artykułów higienicznych. Worki FPP są produkowane z foli LDPE oraz HDPE oraz dostępne w szerokiej gamie rozmiarowej i kolorystyce dostosowanej do wymogów zasad segregacji odpadów. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno w zastosowaniach komercyjnych, jak i gospodarstwach domowych. Za ich wyborem przemawia – po raz kolejny – doskonały stosunek jakości do ceny.

(Visited 133 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here