propolski.pl: Cena cukru w niemieckim markecie

Cena cukru w niemieckim markecie. Polka pokazała nagranie [WIDEO]

Niektóre markety takie, jak Biedronka, Lidl, czy Netto podjęły decyzję, by ograniczyć sprzedaż cukru. Stało się tak z racji tego, że klienci z obawy o braki tego produktu, zaczęli go kupować w nadmiernych ilościach.

Polka opublikowała na TikToku nagranie pokazując, jak w kwestii cukru wygląda sytuacja w Niemczech.

W niektórych sklepach w Polsce na paragon można dostać maksymalnie 10 kilogramów cukru. Wszystko przez nietypowe zachowania konsumentów w ostatnim czasie.

– W związku z malejącą dostępnością tego produktu na polskim rynku, niektórzy klienci kupują niedetaliczne ilości cukru – mówił Marcin Hadaj, menedżer do spraw komunikacji korporacyjnej Biedronka.

– Na podstawie analizy paragonów można stwierdzić, że nabywcami są przedsiębiorcy, a nie gospodarstwa domowe. To najlepszy dowód atrakcyjności ceny cukru w sieci Biedronka – od 3,49 zł za kilogram w obecnej ofercie – dodał Hadaj.

Cena cukru w niemieckim markecie. Polka pokazała nagranie

Jak sprawy mają się za naszą zachodnią granicą? Jedna z Polek opublikowała nagranie, na którym widać, że w jednym z niemieckich dyskontów nie brakuje cukru. Pewnym zaskoczeniem jest również cena. Wynosi ona 79 centów, w przeliczeniu na złotówki to jakieś 3,75 zł.

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy.

– W Niemczech na kilogram cukru trzeba pracować z 3 minuty a w Polsce pół godziny – czytamy jeden z nich.

@jolcik_misia Odpowiadanie użytkownikowi @marcinstachurski47 #polacywniemczech #cukier #maka #jolcik_misia #dc #lidldeutschland #lidl #zakupy#market ♬ dźwięk oryginalny – jolcik_misia

źródło: TikTok

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these