Wojciech Cejrowski na antenie Radia WNET wyjaśnił, dlaczego Demokraci w Stanach Zjednoczonych rezygnują z koronarestrykcji. Publicysta postanowił wskazać prawdziwe przyczyny tego stanu rzeczy.

– Wirus-celebryta odwołany. Nagle magiczne różdżki wyciągnęli Demokraci i zaczęli po prostu z dnia na dzień, wbrew zaleceniom CDC, odwoływać obostrzenia, bo obserwują wyniki. Tutaj w listopadzie będą wybory tzw. cząstkowe – mówił Cejrowski przypominając, że w USA co 2 lata następuje wymiana 1,3 Senatu i Izby Reprezentantów.

Ponadto dodał, że „widzą wyniki Bidena i widzą też niechęć narodu, również po drugiej stronie w tej Kanadzie, która całe życie w kapciach chodzi i nigdy się nie buntuje. Obejrzeli bunt”.

Wojciech Cejrowski wyjaśnił, że władza się tego obawia, ponieważ ma świadomość, że „władzy, policji, wojska i tych, którzy władzy słuchają, bezpośrednio rozkazów słuchają” jest o wiele mniej niż narodu.

Jak przyznał „w momencie, kiedy nam klasa robotnicza się podnosi w postaci kierowców ciężarówek i doprowadza do sytuacji, w której cały naród wspiera tę klasę robotniczą, wylegają ludzie na rowy i przez tysiące kilometrów wymachują flagami, a potem przynoszą benzynę tym kierowcom, jedzenie przynoszą, dotacje składają przez internet i tam miliony dolarów trafiają – i ze Stanów Zjednoczonych i z Kanady – to władza się boi takich zjawisk”.

Przeczytaj również:  Inowrocław: Zadzwonił na policję i przekazał, że zabił własną córkę

Publicysta podkreślił, że „rząd Trudeau idzie na taką konfrontację siłową, że siły specjalne – UB-ecja – będzie ludzi niszczyć”. Cejrowski jest zdania, że ludzie zyskują świadomość na temat sensu całej pandemii i mają dość reżimu i obostrzeń.

– Wirus-celebryta jest odwołany, dlatego, że amerykańscy politycy patrzą na te swoje wybory listopadowe i wiedzą, że strasznie przerżną. Patrzą na to, że naród jest niechętny wobec tego reżimu, który wprowadzono i od dwóch lat on nie lżeje. Tylko w tych stanach oraz tych miastach, które są rządzone przez Demokratów, but jest najbardziej przyciśnięty do twojego gardła. Czyli w tych miejscach, w których Demokraci w tej chwili rządzą, nagle się zorientowali, że naród jest im przeciwny i mogą swoje bastiony stracić – tłumaczył rozmówca radia WNET przytaczając konkretne szczegóły.

– W New Jersey prawie stracili gubernatora. To jest stan, w którym od zawsze Demokraci wygrywają i tam w ogóle żadnych kłopotów z tym nie ma. Gdyby Republikanie dołożyli tam trochę forsy, gdyby się w porę zorientowali, to ten bastion by padł. Bardzo niewiele głosów go przepchnęło, tego okropnego gubernatora. I on był pierwszy, który zaczął odwoływać wirusa-celebrytę. Powiedział: te obostrzenia, to wszystko właściwie nie ma sensu – mówił podróżnik.

Przeczytaj również:  Wypadek promu Wawel w porcie w Gdańsku. Na pokładzie 150 osób

Zobacz również: Bronisław Komorowski: Doceniam wysiłki prezydenta Dudy, ale pozycja Polski jest bardzo słaba [WIDEO]

Zobacz również: Rosyjskie siły coraz bardziej okrążają granicę Ukrainy. Polski dziennikarz udostępnił fotografię

źródło: YouTube.com

(Visited 2 014 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj