Janusz Sadza, pomysłodawca oraz jeden ze scenarzystów „Świata wg Kiepskich” zabrał głos na temat wieloletniego projektu telewizji Polsat. Współtwórca serialu nie przebierał w słowach.

Niedawno z obsady „Świata wg Kiepskich” odszedł Dariusz Gnatowski oraz przed kilkoma dniami Ryszard Kotys. Śmierć obydwu aktorów wcielających się w kultowe role Arnolda Boczka oraz Mariana Paździocha, rozpoczęła żywą dyskusję na temat przyszłości serialu.

W mediach społecznościowych wypowiedział się były scenarzysta sitcomu, Janusz Sadza. Nie szczędził on gorzkich oraz krytycznych słów pod adresem obecnego kształtu produkcji:

— Ten serial powinien być zakończony z honorem przez ATM kilkanaście lat temu. Wówczas nie zbankrutowałby opiniami, że „trzepie się kasę dopóki można i jakkolwiek się da.” Po odejściu tych wielkich Osób moim zdaniem, tworzenie na siłę kolejnych scenariuszy ZDUPY mija się z sensem i robi złą atmosferę. Piszę to JA. Człowiek, który zebrał w swojej wyobraźni te wszystkie postaci i tchnął w nie ŻYCIE 22 lata temu. W moich planach scenariuszowych nie było nieobecności tych Wielkich Aktorów. Dziękuję Pani Krystyno, Bogusiu, Darku i… Ryśku kochany… Za wszystkie wspólne chwile. Dobranoc…………… — napisał na Facebooku Sadza.

Przeczytaj również: Horban o Polakach: „Jak im mówią, że mają mieć maski, to mają mieć maski”

Przeczytaj również: PILNE! Strzały w sejmie. Ranna jedna osoba

źródło: Tysol

(Visited 2 461 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj