propolski.pl: Bruce Willis

Bruce Willis jest poważnie chory. To już koniec kariery aktora?

Media obiegła przykra wiadomość. Rodzina Bruce Willisa opublikowała oświadczenie, z którego wynika, że aktor choruje na afazję. W związku z tym zadecydowano o zakończeniu jego kariery zawodowej.

– Niedawno zdiagnozowano u niego afazję, chorobę, która wpływa na jego zdolności poznawcze – napisano.

Bruce Willis jest gwiazdą takiego formatu, której z pewnością nie trzeba przedstawiać. Amerykański aktor i producent filmowy cierpi na afazję, która wpływa na zdolność mówienia.

Afazja jest zaburzeniem, które wynika z uszkodzenia mózgu. Może być częściowa lub całkowita, a wyróżniamy jej główne rodzaje: ruchową, czuciową oraz ruchowo-czuciową. Może wiązać się z sytuacją, kiedy chory nie jest w stanie mówić, nie rozumie, co się do niego mówi, lub przejawia obie te cechy.

Najstarsza córka Willisa Rumer Glenn Willis opublikowała oświadczenie nt. kariery zawodowej jej ojca.

– Niesamowici fani Bruce’a, jako rodzina chcielibyśmy podzielić się informacją, że nasz ukochany Bruce doświadcza pewnych problemów zdrowotnych i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, chorobę, która wpływa na jego zdolności poznawcze. W związku z tą sytuacją, po dużym namyśle Bruce kończy swoją karierę, która tak wiele dla niego znaczyła – poinformowano.

– Bardzo doceniamy napływającą od was miłość, współczucie i wsparcie. Przechodzimy przez to jako silna rodzinna jednostka i chcieliśmy podzielić się tym z fanami, ponieważ wiemy, ile on dla was znaczy i ile wy znaczycie dla niego. Bruce zawsze mówi: ‘Przeżyj to’ i właśnie to planujemy wspólnie zrobić – przekazano przez Emmę Heming, Demi Moore, Rumer Willis, Scout Willis, Tallulah Bellę Willis, Mabel Willis oraz Evelyn Willis.

Zobacz również: Rosyjski dziennikarz atakuje polską reprezentację: Jesteście podłymi stworzeniami [WIDEO]

Zobacz również: Gowin atakuje PiS: „Partia, która zdecydowała się obrać kurs na narodowy populizm”

źródło: YouTube.com, Instagram.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these