Babcia Kasia to jedna z lepiej kojarzonych aktywistek, która działa głównie w Warszawie. Kobieta stała się jedną z głównych obok Marty Lempart bohaterek Strajku Kobiet.

Pani Kasia była również brana pod uwagę jako kandydatka do tytułu „Warszawianki roku”. Decyzja ta wywołała wiele kontrowersji ze względu na jej zachowanie.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać Panią Kasię, która starła się z funkcjonariuszami policji. Nagranie pochodzi z telewizji internetowej pod nazwą „Wolne Media”. Słynie ona z publikowania tego typu materiałów, na których widać poczynania opozycji.

Babcia Kasia w starciu z policją

Z nagrania wynika, że funkcjonariusze prawdopodobnie nie chcieli przepuścić aktywistki, ze względu na to, że miała ze sobą trąbkę „wuwuzelę”.

Po obejrzeniu nagrania każdy może sobie wyciągnąć własne wnioski. Babcia Kasia kierowała do policjantów niemiłe słowa, co słychać na filmie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prof. Simon dostaje pogróżki i szydercze maile: PiS-owska świnio, będziesz szukał języka w Odrze

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk atakuje ministra: „Droższy nawet niż czereśnie” [WIDEO]

145 miesięcznica Katastrofy Smoleńskiej (10.05.2022)

145 miesięcznica Katastrofy Smoleńskiej (10.05.2022) Polska Policja wraz z Wojsko Polskie pod kierownictwem Służba Ochrony Państwa kolejny raz wykazały się nieudolnością w wykonywaniu politycznych poleceń prezesa Kaczyńskiego. Dowodzący wyżej wymienionymi służbami udowodnili swoją nieudolność w doborze środków do zagrożenia. Utrudnienia w ruchu miejskim, blokowanie Ogrodu Saskiego, zmiany w komunikacji miejskiej nie wspominając o śledzeniu protestujących. Na rozkaz policjanci cały czas pilnują pomników na terenie wojskowym jakim jest pl. Piłsudskiego w Warszawie. Ten cały cyrk jaki na polecenie Mariusza Kamińskiego realizują służby jest spowodowany grupką kilkunastu osób protestujących. Tym razem policja skupiła się na prześladowaniu starszej kobiety Babci Kasi. Policjanci najpierw zarekwirowali jej kawałek wuwuzeli, potem resztę. Po skończonych przepychnkach jeden z policjantów ukradł mały gwizdek, którego nie wykryli podczas przesłuchania.

Opublikowany przez wolne-media.pl Poniedziałek, 9 maja 2022

źródło: Twitter, Facebook

(Visited 153 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nie uwierzysz! Jesienią bochenek chleba może kosztować 30 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj