propolski.pl: Syn amerykańskiego gwiazdora Bena Affleca za kierownicą

10-letni syn Bena Afflecka spowodował stłuczkę. Siedział za kierownicą Lamborghini [WIDEO]

Media obiegło zaskakujące nagranie. Widać na nim mały incydent z udziałem 10-letniego syna Bena Afflecka. Syn amerykańskiego gwiazdora usiadł za kierownicą Lamborghini i doprowadził do stłuczki z BMW, które było zaparkowane z tyłu.

Hollywoodzki aktor Ben Affleck w towarzystwie Jennifer Lopez udał się do salonu samochodowego 777 Exotics w Los Angeles. Aktor pozwolił swojemu synowi Samuelowi, by ten usiadł za kierownicą żółtego Lambortghini Urus.

Niedługo potem doszło do niebezpiecznej stłiczki. Chłopiec wrzucił wsteczny bieg i cofając, uderzył w zaparkowane białe BMW. Świadkowie sfilmowali całe zajście.

Jak przekazały amerykańskie media, samochody nie zostały uszkodzone. Po całym zajściu Affleck pocieszał swojego syna i ponownie skoncentrował się na oglądaniu samochodów.

— Kiedy Samuel wsiadł do samochodu, szarpnęło nim w przód i w tył. Mamy małą działkę i samochody stoją blisko siebie. Nikomu nic się nie stało. Ben Affleck uwielbia samochody. Mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas ponownie — powiedział pracownik salonu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandaliczna manipulacja Lewicy: Pedofilia w podręczniku promowanym przez ministra Czarnka [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rafał Trzaskowski miał rozmawiać z Kliczką. Prezydent Warszawy został oszukany

źródło: Polsat News, YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these