Naukowcy ze szkockiego Uniwersytetu St. Andrews i brytyjskiej sieci badawczej SETI skoncentrują się na ważnych, wspólnych badaniach. Chodzi o opracowanie procedur na wypadek, gdybyśmy otrzymali sygnał od obcej cywilizacji.

Brytyjscy naukowcy ostrzegają, że pozaziemska cywilizacja, może skontaktować się z nami „w każdej chwili”. Badacze są zdania, że na taką ewentualność trzeba być doskonale przygotowanym.

– Szkocki Uniwersytet St. Andrews połączył siły z brytyjską siecią badawczą SETI (Poszukiwania Pozaziemskiej Inteligencji), by ustalić procedury, których będzie można użyć w przypadku nadejścia epokowej chwili – przekazał brytyjski dziennik „The Telegraph”.

Czy to głupoty wyssane z palca? Wydaje się, że nie. Świadczą o tym publikacje Pentagonu, chociażby raport z zeszłego roku, który dotyczy 144 niewyjaśnionych incydentów z lat 2004-2021. Zostały one zakwalifikowane jako niezidentyfikowane obiekty latające.

Naukowcy nie mają złudzeń. Aktualnie nie jesteśmy gotowi na spotkanie z obcą cywilizacją. Obecnie nie mamy pewności, czy kiedykolwiek dojdzie do kontaktu z UFO, musimy być jednak przezorni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje piosenkarz i kompozytor Maciej Kossowski. Zmarł w samotności

źródło: Polsat News

(Visited 261 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj