Rafał Ziemkiewicz zabrał głos na temat prezydenta Francji Emmanuela Macrona. W niedzielę odbyła się II tura wyborów prezydenckich we Francji. W walce tej starli się ze sobą Marine Le Pen i Emmanuel Macron, który ubiegał się o reelekcję.

Pomimo wysiłków Le Pen nie udało się pokonać Emmanuela Macrona, który po raz kolejny objął najwyższy urząd w państwie. W kwestii Macrona wypowiedział się publicysta Rafał Ziemkiewicz, który nie przebierał w słowach.

– Reelekcja Emmanuela Macrona daje nadzieję na kontynuowanie dialogu z Andrzejem Dudą. Obaj przywódcy odbyli ostatnio wiele rozmów, doprowadzili też do ożywienia Trójkąta Weimarskiego. Polsce zależy na relacjach z Francją, a przede wszystkim na solidarnym wsparciu dla Ukrainy — napisał Jakub Kumoch – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP.

Na ripostę Rafała Ziemkiewicza nie trzeba było długo czekać. Nie mógł on milczeć w obliczu przeczytanych słów.

– Pan kpi? Po tym, jak ten żabi f…k i podnóżek Putina przejechał się po polskim premierze jak po burej suce ciągle na coś liczymy? – odpisał Rafał Ziemkiewicz.

– To oczywiście prawda. Europejscy federaści używając Polski jako chłopca do bicia kierują się zimno skalkulowanych interesami. A nasi, udając że tego nie zauważają – bezmyślną miłością do „Europy”. Właśnie w tym problem — dodał.

Przeczytaj również:  Rosjanin zaatakował wielbłąda. Zwierzę szybko się odpłaciło [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gen. Skrzypczak nie krył wściekłości po publikacji gazety: „Po co pisać takie rzeczy? To bulwersujące”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk rozwścieczył lewicę. Tak mocnych słów nikt się nie spodziewał

źródło: Twitter.com

(Visited 125 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj