Belgijski poseł, Guy Verhofstadt kolejny raz zaatakował obóz Zjednoczonej Prawicy. Europoseł opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym dosadnie podsumował polską sytuację.

– Nikt w Europie nie chce zniewalać dumnych Polaków… chyba że jest to sam Kaczyński, nieustannie podważając rządy prawa i zasady demokratyczne w Polsce… kopiując Rosję Putina! – przyznał na Twitterze. To nie pierwszy raz, kiedy Belg zasiewa chaos swoimi komentarzami.

Verhofstadt atakuje PiS

Verhofstadt słynie z tego, że lubi krytykować polski rząd. Komisja Europejska zgodziła się wstępnie na warunki KPO. Tymczasem belgijski europoseł podjął działania w celu odwołania Ursuli von der Leyen z jej funkcji.

W zeszłym roku tuż po warszawskim szczycie prawicowych partii europejskich, Verhofstad wściekał się na Prawo i Sprawiedliwość, zarzucając politykom PiS prorosyjskość. Wówczas europoseł opublikował ten wpis w języku polskim.

– Tylko Putin i zero Europy…PiS przybliża Polskę coraz bardziej do ich narodowego koszmaru… wszystko w imię ślepych ambicji partyjnych ! – napisał europoseł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowski przeprosił kibiców Bayernu. Wyjawił, co było powodem jego odejścia

ZOBACZ RÓWNIEŻ: USA: Biden: nie sądzę, by w sprawie Tajwanu Chiny posunęły się dalej niż obecnie

źródło: Twitter, DoRzeczy

(Visited 436 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Wszyscy chcecie łącznie z knesetem na wiejskiej polanie są solą w oku wszystkich buntowników wasz niedoszły nowy tzw.ład ma być bez polan impuls elektro-magnetyczny i tak was zutylizuje żaden z was nie ucieknie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj