Na całym świecie obserwujemy skutki jakie wywołała pandemia koronawirusa. Nie tylko te gospodarcze czy ekonomiczne, ale również emocjonalne. W internecie pojawił się filmik z jednej z amerykańskich wind z udziałem dwóch dziewczyn.

Dwie młode kobiety wdały się ze sobą w sprzeczkę. Jedna domagała się od drugiej, by opuściła windę, ponieważ sama chciała wysiąść zachowując „dystans społeczny”.

Jedna z bohaterek, pracująca jako dostawca, jest autorką nagrania. Druga z nich, płaczliwym głosem domagała się opuszczenia przez współtowarzyszkę windy.

Niezadowolona z obrotu spraw stwierdziła, że tylko „grzecznie prosiła”, aby ta się z niej usunęła. Druga z kobiet przekonywała, że to wcale nie było proszenie, a bardziej agresywny atak zawierający słowa: „Wy*******aj z windy”.

Zobacz również: Matylda Damięcka stanęła w obronie Jandy. Zarzuciła Polakom hipokryzję

Kobieta zwróciła uwagę histeryzującej koleżance na brak konsekwencji. Podkreśliła, że stała za nią w windzie, a i tak nie mogła wysiąść tam gdzie chciała. Ze strony agresorki padły również zarzuty, że nosiła w nieprawidłowy sposób maseczkę.

Autorka nagrania była jednak nieustępliwa i pokazała w lusterku, że miała zakryte nos i usta. Druga z kobiet stwierdziła, że nie wyglądało to w ten sposób przez cały czas i wybiegła z windy.

źródło: nczas.com

(Visited 622 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Co się stanie jeśli Ukraina wejdzie do Unii? Władimir Putin: „Nasze stanowisko jest tutaj zrozumiałe”

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj