— Tak imigranci w Paryżu „świętowali” zwycięstwo swojej ukochanej drużyny we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów — napisał na Facebooku wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz, udostępniając nagranie dokumentujące wydarzenia z ulic stolicy Francji.

W Paryżu Kibice Paris Saint-Germain wyszli na ulice miasta aby świętować zwycięstwo swojego klubu w meczu Ligii Mistrzów. Zdaniem prawicowych komentatorów wśród zadymiarzy nie brakowało imigrantów. Rozróby wywołane sportową euforią zmusiły do interwencji jednostki francuskiej policji.

— Tak imigranci w Paryżu „świętowali” zwycięstwo swojej ukochanej drużyny we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów. Niech Europa nigdy więcej nam nie mówi, że jesteśmy jakimś „zacofanym Wschodem” — bo to oni muszą dziś uczyć się od nas prawdziwej kultury i cywilizacji europejskiej! — napisał na Facebooku poseł PiS Adam Andruszkiewicz.

Przeczytaj również: Grzegorz Schetyna zostanie wyrzucony z Platformy Obywatelskiej? Złożono wniosek

Tak imigranci w Paryżu "świętowali" zwycięstwo swojej ukochanej drużyny we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów. Niech Europa nigdy więcej nam nie mówi, że jesteśmy jakimś "zacofanym Wschodem" – bo to oni muszą dziś uczyć się od nas prawdziwej kultury i cywilizacji europejskiej!

Gepostet von Adam Andruszkiewicz am Mittwoch, 19. August 2020

źródło: Polska Times

(Visited 2 310 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Tymoszenko: „Jeśli Putin użyje taktycznej broni jądrowej, dostanie odpowiedź, po której się nie podniesie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj