— Tak imigranci w Paryżu „świętowali” zwycięstwo swojej ukochanej drużyny we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów — napisał na Facebooku wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz, udostępniając nagranie dokumentujące wydarzenia z ulic stolicy Francji.

W Paryżu Kibice Paris Saint-Germain wyszli na ulice miasta aby świętować zwycięstwo swojego klubu w meczu Ligii Mistrzów. Zdaniem prawicowych komentatorów wśród zadymiarzy nie brakowało imigrantów. Rozróby wywołane sportową euforią zmusiły do interwencji jednostki francuskiej policji.

— Tak imigranci w Paryżu „świętowali” zwycięstwo swojej ukochanej drużyny we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów. Niech Europa nigdy więcej nam nie mówi, że jesteśmy jakimś „zacofanym Wschodem” — bo to oni muszą dziś uczyć się od nas prawdziwej kultury i cywilizacji europejskiej! — napisał na Facebooku poseł PiS Adam Andruszkiewicz.

Przeczytaj również: Grzegorz Schetyna zostanie wyrzucony z Platformy Obywatelskiej? Złożono wniosek

Tak imigranci w Paryżu "świętowali" zwycięstwo swojej ukochanej drużyny we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów. Niech Europa nigdy więcej nam nie mówi, że jesteśmy jakimś "zacofanym Wschodem" – bo to oni muszą dziś uczyć się od nas prawdziwej kultury i cywilizacji europejskiej!

Gepostet von Adam Andruszkiewicz am Mittwoch, 19. August 2020
AA/ABACA/Abaca/East News
PoprzednieNastępne
AA/ABACA/Abaca/East News
PoprzednieNastępne
AA/ABACA/Abaca/East News
PoprzednieNastępne
AA/ABACA/Abaca/East News
PoprzednieNastępne
AA/ABACA/Abaca/East News
PoprzednieNastępne

źródło: Polska Times

(Visited 2 220 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Angela Merkel już niedługo przyjedzie do Polski. Spotka się z Dudą i Morawieckim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here