Rosyjska propaganda przekracza kolejne granice absurdu. Siergiej Ławrow wypowiedział ostatnio kłamliwe słowa na temat Polski.

Przedstawiciele Rosji zarzucają naszemu państwu niestworzone rzeczy. Wszystko w kontekście wydarzeń trwających na Ukrainie. Ławrow oświadczył, że Polska chce przejąć zachodnią część tego kraju.

Szef rosyjskiego MSZ nie przebierał w słowach i zszokował zachodnią opinię publiczną śledzącą wypowiedzi rosyjskich notabli.

Rosyjski polityk posunął się do zaskakującej tezy, mówiąc, że nasz kraj zaczął „aktywnie opanowywać terytorium Ukrainy”.

Siergiej Ławrow oświadczył, że Polska chce zająć terytorium Ukrainy. Skomentował w ten sposób słowa prezydenta Andrzeja Dudy, który w rozmowie z niemieckim dziennikiem „Bild” porównał Putina do zbrodniarza Adolfa Hitlera.

– Dla Polski i jej przywódców, którzy powtarzają takie maksymy, lepiej byłoby przestudiować własną historię i wydarzenia, które leżą u jej podstaw. Do tej pory widzimy, że za rozmową o niedopuszczalności jakiegokolwiek dialogu z Rosją, polscy koledzy zaczynają aktywnie opanowywać terytorium Ukrainy – powiedział Siergiej Ławrow.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Posłanka Lewicy powiedziała to do ojca piątki dzieci. Mocna odpowiedź Solidarnej Polski! [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Justin Bieber wyznał, co mu dolega. Gwiazdor pop ma zespół Ramsaya Hunta [WIDEO]

źródło: Twitter

(Visited 217 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Potężna eksplozja w Baranowie. Są osoby ranne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj