Pewien 17-latek wpadł na pomysł, by ukraść ekskluzywne torebki z butiku Louis Vuitton. Nie wszystko poszło po myśli młodocianego przestępcy, który w czasie ucieczki najwidoczniej nie zapanował nad nerwami.

Młodzieniec w popłochu złapał kilka drogich torebek i zaczął z nimi uciekać bez płacenia. Wartość przedmiotów wyniosła 18 tys. dolarów.

Do zdarzenia doszło w Bellevue w amerykańskim stanie Waszyngton. Zakapturzony nastolatek usiłował zbiec ze skradzionymi torebkami.

Nie zdążył jednak uciec zbyt daleko. Pod wpływem nerwów wpadł na przeszkloną sklepową witrynę i odbił się od niej jak piłka. W efekcie upadł nieprzytomny na podłogę.

Na miejsce szybko przyjechali policjanci, którzy zatrzymali sprawcę. Okazało się, że należy on do większej grupy, okradającej pobliskie sklepy.

Louis Vuitton Robbery

Police in Washington say a 17-year-old thief ripped off handbags worth $18,000 but didn’t get away because he ran into a plate glass window — knocking himself out. (Video: Bellevue Police Department) Story: https://bit.ly/3UtTilK

Opublikowany przez FOX26 Poniedziałek, 7 listopada 2022

źródło: Facebook

(Visited 207 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Putin: „Wszystko, co zostało zaplanowane, będzie wykonane”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj