Prezes PZPN Cezary Kulesza pochwalił sędziów finału piłkarskiego mundialu Argentyna – Francja. W centrum zainteresowania znalazł się z pewnością Szymon Marciniak, który zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy za swój występ.

— Szacunek i słowa uznania dla naszych sędziów, którzy wykonali wzorowo swoją pracę w niesamowitym finale Mistrzostw Świata! Klasa światowa — napisał Cezary Kulesza na Twitterze.

— Nasz znakomity zespół sędziowski pod wodzą Szymona Marciniaka gotowy na wielki finał Mundialu! To będzie historyczny dzień dla polskiego środowiska arbitrów i całego PZPN. Panowie, róbcie swoje i pokażcie po raz kolejny klasę! Jesteśmy z Was dumni! — dodał.

42-letni Marciniak pewnie prowadził mecz na stadionie Lusajl. Wspierali go jego asystenci: syn byłego arbitra i prezesa PZPN Michała Listkiewicza – Tomasz oraz Paweł Sokolnicki.

Argentyna po raz trzeci w historii została mistrzem świata. Po dogrywce mecz zakończył się wynikiem 3:3. Argentyńczycy pokonali Francę w rzutach karnych 4:2.

Według wielu ekspertów polski sędzia spisał się doskonale. Szymon Marciniak był 16. Europejczykiem, który poprowadził finał mundialu. Był arbitrem najważniejszego meczu turnieju w Katarze pomiędzy Argentyną a Francją.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezydent Sudanu Południowego nasikał w spodnie. Zorientował się dopiero po czasie [WIDEO]

źródło: Twitter

(Visited 264 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj