W ostatnich dniach media obiegła głośna informacja, że prezydent USA Donald Trump oraz jego małżonka Melania, są zakażeni koronawirusem. Fakt ten w skandalicznych słowach skomentowała na Twitterze była pracownica Baracka Obamy oraz Hillary Clinton.

Zara Rahim nie kryjąc braku sympatii wobec polityka stwierdziła: „Mam nadzieję, że umrze”.

W wyniku przeprowadzonych testów u prezydenta Trumpa i pierwszej damy Melanii Trump wykryto koronawirusa. Wywołało to potężne emocje i zamieszanie w światowych mediach.

Para prezydencka została otoczona opieką, Donald Trump przbywa obecnie w szpitalu pod Waszyngtonem, gdzie ma spędzić kilka dni. Do tej pory zanotowano u niego jedynie łagodne objawy Covid-19.

Zobacz również: Krzysztof Bosak oburzony plakatem sugerującym, że mężczyźni mogą nosić makijaż: „Nie, nie mogą.”

— Napisanie tego na Twitterze przez ostatnie cztery lata było sprzeczne z moją tożsamością moralną, ale mam nadzieję, że umrze — wyznała bez ogródek Zara Rahim.

Tymczasem prezydent Trump oznajmił, że czuje się coraz lepiej, a najbliższe dni będą dla niego testem. Gdy dziękował całemu zespołowi medycznemu, powiedział, że „musi wrócić, bo wciąż musimy uczynić Amerykę wielką. Musimy dokończyć tę robotę”.

źródło: niezalezna.pl

(Visited 558 times, 2 visits today)
Przeczytaj również:  Biden ostro o Trumpie: Najbardziej nieodpowiedzialny prezydent w amerykańskiej historii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here