Agencja Ria Nowosti udostępniła nagrania ze szkoleń od amerykańskich instruktorów. Rosjanie znaleźli je na laptopie żołnierza ukraińskiej marynarki wojennej. Byłoby to zupełnie zwyczajne, gdyby nie fakt, że te nagrania od wielu lat krążyły w sieci.

Rosyjska propaganda zaskakuje nas każdego dnia. Za jej sprawą odkrywamy wiele absurdów, jakie na co dzień nie przyszłyby nam do głowy. Mają one dowieźć rzekomego amerykańskiego zaangażowania na Ukrainie.

Agencja Ria Nowosti poinformowała o „tajnych nagraniach”, jakie znajdywały się na komputerze żołnierza ukraińskiej marynarki wojennej.

Wśród materiałów nie brakowało lekcji od amerykańskich instruktorów, które tłumaczono na język rosyjski. Widzimy tam również „szkolenie w strzelaniu precyzyjnym” i z używania karabinu AR-15.

– Szkolenie jest w pełni przetłumaczone na język rosyjski. Instruktorami szkolenia są Amerykanie. Broń, na której demonstrują swoje umiejętności strzeleckie, jest używana przez NATO – przekazano.

Nie da się ukryć, że te nagrania były już od ośmiu lat dostępne w Internecie, chociażby na platformie YouTube. Natomiast instrukcja wspomnianego AR-15 krążyła po sieci od 2016 roku.

źródło: YouTube, Interia

(Visited 130 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj