propolski.pl: Władimir Putin jest naprawdę chory

Putin naprawdę jest chory! Co się dzieje z jego nogami? [WIDEO]

Media wciąż donoszą o nietypowym zachowaniu Władimira Putina, które prawdopodobnie wskazuje na jego problemy ze zdrowiem. Propaganda stale usiłuje pokazywać przywódcę w dobrym nastroju, zagraniczne media dostrzegły jednak wiele podejrzanych szczegółów.

Podczas ostatniego spotkania Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym na Kremlu, a także na wideo z rozmów z prezydentem Tadżykistanu Emomali Rahmonem widać wyraźnie, że z Putinem jest „coś nie tak”. Nagrania szybko obiegły sieć i wywołały lawinę spekulacji.

Zdaniem ekspertów zespół niespokojnych nóg może wskazywać na chorobę Parkinsona. Temat zdrowia Władimira Putina wciąż pozostaje wielką tajemnicą.

Media od wielu tygodni zastanawiają się, co właściwie dolega prezydentowi Rosji. Na zdjęciach z parady w Dniu Zwycięstwa widać, że polityk ma owinięte nogi kocem.

Uwagę zwróciło również nagranie, na którym rosyjski przywódca spotkał się z Siergiejem Szojgu. Wtedy też miał problemy z kontrolowaniem ruchów nóg i kurczowo trzymał się stołu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Michał Wawer o postawie Ukraińców: Gdyby mieli walczyć z Rosją w obronie zachodnich wartości czy w obronie Polski… [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Korwin-Mikke poprosił internautów o pomoc. Open Office zrobił mu psikusa?

źródło: medonet, Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these