Dwa dni przed pogrzebem Elżbiety II sieć obiegło nagranie z udziałem premiera Kanady Justina Trudeau, który spotkał się z kanadyjską delegacją w hotelu w Londynie. W czasie imprezy polityk odśpiewał kilka zwrotek utworu zespołu Queen. Nie wszystkim się to spodobało.

Zdarzenie, w którym brał udział Trudeau, miało miejsce 17 września w hotelu Corinthia. Wówczas muzyk Gregory Charles zagrał na fortepianie utwór „Bohemian Rhapsody” zespołu Queen.

Rozśpiewany premier Kanady

Filmik nie spodobał się kanadyjskim komentatorom i politykom, którzy ocenili, że zachowanie Trudeau nie było na miejscu.

– Jest premierem, znajduje się w miejscu publicznym, w przeddzień pogrzebu królowej. I tak się zachowuje? – zauważył Andrew Coyne.

– Tu nie chodzi o Justina, ale mógłby dorosnąć – powiedziała była kanadyjska ambasador Vivian Bercovici. Nie wszyscy jednak byli przeciwko Trudeau.

– Gregory Charles, słynny muzyk z Quebecu i kawaler Orderu Kanady, grał na fortepianie w hotelowym lobby. Dołączyli do niego niektórzy członkowie delegacji, w tym premier – wyjaśnił rzecznik rządu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Macierewiczowi zarzuca się oszukiwanie Polaków ws. Smoleńska. Oto, jak się broni

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Boże, wysłuchaj”. Czarzasty nie wytrzymał i zaczął modlić się na wizji [WIDEO]

źródło: Twitter / tvn24

(Visited 149 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj