ZOTAC

Poczuj wzmocnienie z ZOTAC GAMING i najnowszą serią kart GeForce RTX 30

Nowa generacja kart graficznych oparta o architekturę NVIDIA Ampere

ZOTAC Technology Limited, światowej klasy producent innowacyjnych podzespołów komputerowych, z dumą informuje o pojawieniu się zupełnie nowych procesorów graficznych ZOTAC GAMING z serii GeForce RTX™ 30 opartych na architekturze NVIDIA Ampere. Zintegrowane z technologiami nowej generacji, wzmocnione rdzenie RT i Tensor, nowe multiprocesory strumieniowe i superszybka pamięć sprawi, że karty graficzne ZOTAC GAMING wprowadzą nas w nową erę gamingu z ultrarealistyczną grafiką.

Nowe procesory graficzne z serii NVIDIA GeForce RTX 30, drugiej generacji RTX, wyposażone są w nowe rdzenie RT i Tensor oraz multiprocesory strumieniowe, co przekłada się na oszałamiającą jakość obrazu, zdumiewająco dużą ilość klatek na sekundę oraz akcelerację AI w grach i profesjonalnych aplikacjach. Dzięki architekturze NVIDIA Ampere, która zapewnia wzrost wydajności do 1,9x na wat w stosunku do poprzedniej generacji, urządzenia z serii RTX 30 bez trudu zapewniają doskonałą grafikę we wszystkich rozdzielczościach, nawet w 8K. Procesory graficzne zastosowane w GeForce RTX 3090, 3080 i 3070 stanowią największy skok generacyjny w historii firmy NVIDIA.

Najszybsze GPU do gier

Seria ZOTAC GAMING GeForce RTX 30 wprowadza nowy, świeży design, który sprawia wrażenie ruchu oraz stanowi duży postęp w chłodzeniu.

– Seria GeForce RTX 30 oparta na architekturze NVIDIA Ampere jest cudem inżynierii. Wprowadzamy udoskonalenia na poziomie komponentów, ograniczamy wykorzystanie zewnętrznego sprzętu oraz rozwijamy technologię chłodzenia, aby wydobyć z każdego procesora graficznego to, co najlepsze – komentuje Tony Wong, dyrektor generalny ZOTAC. 

– Oczekujemy, że inżynieryjna sprawność ZOTAC i przyszłościowe projekty sprzętowe pozwolą jeszcze bardziej rozwinąć najbardziej zaawansowaną architekturę procesorów graficznych – powiedział Matt Wuebbling, wiceprezes globalnego marketingu GeForce w NVIDIA.

AMP Extreme – najwyższy poziom

Cenione przez graczy za wyjątkowy design i niezrównaną wydajność karty AMP Extreme w najnowszej odsłonie zostały ulepszone o HoloBlack. Wprowadza on przypominające zorzę holograficzne efekty. Te dynamiczne zmiany kolorów, zależne od kąta patrzenia, będą widoczne gdy system SPECTRA 2.0 RGB oświetli kartę.

Aby zachować jednolity design zadbano również o spód karty, gdzie znajduje się zabezpieczająca płytka i oświetlenie ARGB. Dodatkowo, nowe 3-pinowe złącze umożliwia podłączenie zewnętrznego paska LED RGB, który będzie można zsynchronizować z kartą.

Metalowa płyta frontowa i dolna płyta odlewane są ciśnieniowo zapewniając odpowiednią wytrzymałość. Karty z serii AMP Extreme posiadają również funkcję POWERBOOST. Jest to odporny na wysokie temperatury układ, który pozwala na utrzymanie długiej żywotności i większą wydajność.

Debiut Trinity i Twin Edge

W skład serii ZOTAC GAMING GeForce RTX 30 wchodzą modele Trinity i Twin Edge, wyposażone w potrójne lub podwójne wentylatory. Zarówno Trinity, Twin Edge jak i AMP Extreme wyposażone są w bardzo wydajny system chłodzenia IceStorm 2.0.

Potężny cooler wprowadza udoskonalenia do nowych kart. Jego budowa ma na celu pokrycie jak największej powierzchni karty, aby utrzymywać niską temperaturę układu graficznego, a tym samym zapewnić mocniejsze działanie. Nowy, 11- łopatkowy wentylator zwiększa przepływ powietrza nawet o 10% w porównaniu z poprzednią generacją, podczas gdy ulepszenia wprowadzone do budowy radiatora, układu ciepłowodów i szersze pokrycie całej karty przyczyniają się do lepszej ogólnej wydajności. Funkcja zatrzymania wentylatora FREEZE została również rozszerzona na większą ilość modeli niż dotychczas.

Skorzystaj z narzędzia ZOTAC GAMING FireStorm Utility aby dostosować swoją kartę, monitorować procesor graficzny, ustawić prędkość wentylatora za pomocą funkcji Active Fan Control, spersonalizować oświetlenie RGB i nie tylko.

Dostępność

Modele Trinity i Twin Edge z serii ZOTAC GAMING GeForce RTX 30 będą dostępne w sprzedaży od 2. połowy września 2020 roku. Natomiast modele AMP Extreme będą dostępne w październiku 2020 roku.

Przydatne linki:

ZOTAC GAMING GeForce RTX 30xx – strona serii

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3090 Trinity
Zdjęcia do pobrania
Broszura informacyjna

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3080 TrinityZdjęcia do pobrania
Broszura informacyjna

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Twin EdgeZdjęcia do pobrania
Broszura informacyjna

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these