24-letnia Katrina z Ukrainy postanowiła wrócić do Kijowa po trzech miesiącach pobytu w Pradze. Całą swoją podróż relacjonowała na TikTok. Młoda kobieta pokazała wiele zniszczeń w ukraińskiej stolicy.

W ostatnim czasie wielu Ukraińców uciekło z kraju i osiedliło się poza jego granicami. Teraz część z nich zdecydowała się na powrót do domu. Wojna aktualnie skupiona jest we wschodniej części kraju, więc ludzie przyjeżdżają na nowo między innymi do Kijowa. Tak było w przypadku Katriny, która o wszystkim opowiedziała na TikToku.

24-latka jechała autokarem z Pragi. Podróż zajęła jej 25 godzin. Młoda kobieta nie kryła wzruszenia, kiedy w końcu przekroczyła granicę polsko-ukraińską i mogła zapłacić rodzimą walutą. Na nagraniu pokazała również ogrom zniszczeń, których dokonali Rosjanie.

Katrina nie kryła radości, kiedy okazało się, że jej mieszkanie ocalało. Nie dało się ukryć, że nikt nie zaglądał tam od trzech miesięcy. Na miejscu zastała choinkę bożonarodzeniową, której nie zdążyła przed wyjazdem schować.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Internauci miażdżą wystąpienie Borusewicza. „Nie potrafi zdania po polsku sklecić” [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rząd podniesie podatki pod dyktando Unii? Nie będzie ucieczki przed ZUS-em

Przeczytaj również:  Macron poleciał na Ukrainę i już się podlizuje: "Francja od pierwszego dnia stoi po stronie Ukrainy"

źródło: TikTok

(Visited 168 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj