W internecie pojawiło się nagranie z konferencji prasowej z udziałem jednej z pielęgniarek szpitala CHI Memorial. Spotkanie miało miejsce tuż po zaszczepieniu pracowników szczepionką na COVID-19. Okazuje się, że jedna z kobiet zemdlała w trakcie.

Szpital szybko ustosunkował się do tej sytuacji, komentując, że odmlenie nie było wywołane przez szczepionkę na koronawirusa.

— To światło, którego szukaliśmy… Oto co ocali życie. Dr Lee Hamilton, hospitalista, był jednym z pierwszych pracowników CHI Memorial, który otrzymał dzisiaj pierwszą dawkę szczepionki przeciwko Covid-19 w CHI Memorial. W ciągu następnych kilku dni szczepionkę otrzyma 975 pracowników — czytamy w poście na profilu szpitala.

Zobacz również: Tusk skomentował narodową kwarantannę. Przypomniał czasy stanu wojennego

Tymczasem w internecie pojawiło się nagranie, które nie zostało upublicznione na profilu szpitala. Widzimy na nim, jak jedna z pielęgniarek nie mogła sklecić zdania, złapała się za czoło, a następnie zemdlała. Zaniepokojeni internauci zaczęli żywo komentować sytuację i zadawać wiele pytań. Pod jednym z postów administrator profilu zapewnił, że zaistniałe okoliczności nie były wynikiem szczepienia, po czym udostępnił informację z Centers for Disease Control and Prevent potwierdzając, że omdlenia owszem zdarzają się.

— Ten post dotyczy pierwszej podanej szczepionki. Nie próbujemy ukrywać doświadczenia pielęgniarki. Ona, podobnie jak lekarze, powiedzieli, że nie był to efekt uboczny szczepionki COVID-19. Później powiedziała reporterom, że miała już podobne doświadczenia. Tutaj jest więcej informacji: https://spr.ly/6187HuWB7 — widzimy w komentarzu.

Internautów jednak nie do końca zadowoliła ta odpowiedź:

— Doceniam odpowiedź, jednak jest ona nieco zagmatwana. Stwierdziłeś, że jej omdlenie nie było skutkiem ubocznym szczepionki COVID-19, ale podałeś źródło, które wskazuje, że omdlenie może nastąpić po szczepieniach — czytamy.

Po chwili ponownie odpowiedział administrator: — Nie uważa się tego za to samo, co działania niepożądane szczepionki COVID-19, których doświadczyli ludzie w innych krajach / stanach. Zawroty głowy są częstą reakcją na jakąkolwiek szczepionkę i nie są specyficzne dla szczepionki COVID-19.

1st vaccine video.mp4

"It's a day of celebration!" Dr. Mark Anderson, infectious disease specialist, received the first COVID-19 vaccine at CHI Memorial today. 975 front line workers will receive the first dose of the vaccine by next week.

Opublikowany przez CHI Memorial Czwartek, 17 grudnia 2020

"It's the light we've been searching for… This is what's going to save lives." Dr. Lee Hamilton, hospitalist, was one…

Opublikowany przez CHI Memorial Czwartek, 17 grudnia 2020

La fille, infirmière au Chi memorial au Tennesse est tellement excitée d’avoir reçu le v@ccin qu’elle en tombe dans les pommes 😂

Opublikowany przez Stéphane Lévesquego Czwartek, 17 grudnia 2020

źródło: prawy.pl

(Visited 5 966 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. „to nie z tego powodu” 😀
    tylko, że dziwnym trafem w stanowym rejestrze zgonów, dostępnym w internecie ta pani widnieje jako zmarła dwa dni po „bohaterskiej” próbie udowodnienia światu jakież to szczepiopneczki są bezpieczne. Tym bardziej po omdleniu powinna chciec zdementować pogłoski o szkodliwości specyfiku a ta … nic. Przepadła jak kamień w wodę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj