W nowojorskim metrze zaatakowano 79-letniego mężczyznę. Sprawcą okazała się transseksualna osoba LGBT. O przykrym incydencie poinformował internauta o nazwisku Abraham Lopez. Podzielił się swoim nagraniem w serwisie Twitter.

Jak przekonują świadkowie, starszy mężczyzna intonował pieśni religijne oraz głosił ewangelię w nowojorskim metrze. Nie spodobało się to jednak współpasażerowi (osobie LGBT, tzw. transgender woman), który podszedł do 79-latka i uderzył go w głowę, a następnie głośno zwyzywał i przeklinał. Ludzie obecni w wagonie metra nie zdecydowali się interweniować i po prostu obserwowali całe zajście.

Współpasażerowie ruszyli na pomoc dopiero wówczas, gdy 79-letni chrześcijanin z doznanymi obrażeniami głowy zaczął krwawić, co widać na drugim opublikowanym materiale wideo:

https://twitter.com/AbrahamLopezNJ/status/1190453197862834178

Do zdarzenia doszło 1 listopada. Internauci o prawicowych poglądach zwracają uwagę na bierność mediów i pytają, czy gdyby doszło do odwrotnej sytuacji, dziennikarze nadal nie kwapiliby się z poinformowaniem o incydencie.

— Ludzie boją się zareagować, żeby nie być oskarżonymi o homo/trans-fobię, a lewicowe, korporacyjne media siedzą cicho, bo kwiczałyby tylko gdyby to stary chrześcijan zaatakował tęczowego pasażera — napisał autor bloga „Kamieni Kupa”.

Ludzie boją się zareagować, żeby nie być oskarżonymi o homo/trans-fobię, a lewicowe, korporacyjne media siedzą cicho, bo…

Gepostet von Kamieni Kupa am Mittwoch, 6. November 2019

źródło: Twitter

(Visited 1 820 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj