propolski.pl: Futrzak rzucił się na kobietę

Nowy Jork: Ogarnięty szałem futrzak rzucił się na kobietę. Za nic nie chciał odpuścić [WIDEO]

Media obiegło przerażające nagranie, na którym widać, jak lis w dzikim szale rzucił się na mieszkankę Ithaki w stanie Nowy Jork. Zwierzę ani przez chwilę nie myślało odpuścić i atakowało kobietę po nogach i rękach. Z pomocą poszkodowanej ruszył sąsiad uzbrojony w kij.

Mieszkanka Ithaki została dotkliwie pogryziona przez lisa. Kamery monitoringu zainstalowane przed domem pary zarejestrowały całe zajście. Wideo udostępnił mąż ofiary ku przestrodze.

Nowy Jork. Ogarnięty szałem futrzak rzucił się na kobietę

Kobieta w średnim wieku rozmawiająca przez telefon na swoim własnym podwórku nie spodziewała się, że za chwilę nastąpi coś strasznego. W pewnej chwili z krzaków wyskoczył lis i przyczepił się do jej nogi. Kobieta desperacko szamotała się ze zwierzęciem, jednak te nie odpuszczało.

Futrzak atakował swoją ofiarę po łydkach i nadgarstkach, dopóki na pomoc nie ruszył mężczyzna mieszkający w domu obok. Dopiero wtedy lis się wystraszył i uciekł, a poszkodowana pokuśtykała do domu.

– To było piękne zwierzę i nie chciałam go skrzywdzić. Niestety nie miałam innego wyboru, jak tylko walczyć, ponieważ nie mogłam uciec. Dziękuję Bogu, że pojawił się mój sąsiad – mówiła po zdarzeniu kobieta.

Mąż kobiety opublikował post na Facebooku, z którego wynika, że lis niedługo potem wrócił na pobliskie działki. Z tego powodu zdecydowano się go odstrzelić. Z badań przeprowadzonych w laboratorium wynika, że chorował na wściekliznę. Pogryziona przez niego kobieta otrzymała pomoc medyczną i czuje się dobrze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Dostałem drugie życie”. Michał Koterski o swoim nawróceniu i walce z nałogiem [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Lepiej się taplać w prawdziwym błocie niż w pisowskim i kościelnym”. Senyszyn opublikowała zdjęcie z wakacji

https://www.youtube.com/watch?v=mFdIoCqtH1o

źródło: Facebook, YouTube, o2.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these